LG izstrādājis 5K un 4K ekrānus jaunajiem MacBook un MacBook Pro

Jaunie Apple MacBook un MacBook Pro portatīvie datori tiks aprīkoti ar LG Electronics (LG) izstrādātiem un ražotiem UltraFineTM 27 collu 5K un 21,5 collu 4K ekrāniem.

LG UltraFine 5K 4K Monitors[2]

Izstrādāts un optimizēts jaunākajam MacBook Pro ar Thunderbolt 3 savienojumu un macOS 10.12 un jaunākām operētājsistēmām, 27 collu UltraFine 5K ekrāns lepojas ar 5120 x 2880 izšķirtspēju un 218 pikseļiem uz collu (ppi), kā arī krāsu atveidošanas iespējām, kas ļauj aptvert 99% no P3 krāsu shēmas. Tikmēr modernā IPS ekrānu tehnoloģija minimizē krāsu izmaiņas un krāsu zudumus no jebkura skatīšanās leņķa, nodrošinot iespēju baudīt oriģinālu saturu, kā tas ir paredzēts.

Kā pasaulē pirmais 5K ekrāns ar Thunderbolt 3 savienojumu, LG UltraFine 5K ekrāns nodrošina iespēju saņemt un pārraidīt 5K video, audio un datus no jaunā MacBook Pro datora, vienlaikus to uzlādējot ar vienu Thunderbolt 3 kabeli. UltraFine 5K ekrāns aprīkots arī ar trīs USB C tipa slotiem papildu savienojamībai un strāvai.

21,5 collu UltraFine 4K ekrāns aptver 99% no P3 spektra, kā arī nodrošina 4K izšķirtspējas (4096 x 2304) attēla kvalitāti un ir aprīkots ar IPS paneļiem. Tapāt LG UltraFine 4K ekrāns piedāvā USB C tipa savienojamību video, datiem un strāvai vienā kabelī, macOS integrāciju ekrāna kontrolei, trīs USB C tipa slotus, ka arī augstas kvalitātes Rich Bass skaļruni un regulējamu statīvu uzlabotai ergonomikai.

„Mēs esam priecīgi piedāvāt divus būtiski modernizētus ekrānus, kas spēj apmierināt pat visprasīgākā Mac lietotāja vajadzības,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. „Šie UltraFine ekrāni piedāvā ne tikai satriecošu ekrāna kvalitāti, bet tie veicinās jaunu savienojamības ēru, palīdzot radošiem lietotājiem sasniegt optimālu efektivitāti savās mājās, studijās vai birojos.”

LG UltraFine 5K Monitor