LG SIGNATURE sastopas ar apbrīnojamu arhitektūru

LG Electronics ir pirmais premium SIGNATURE zīmols, kas gūst atzinību visā pasaulē, kosmopolītisku paterētāju vidū kopš debitēšanas CES 2016.gada janvārī.

1

Koncentrējoties uz katra produkta īpašībām, LG SIGNATURE ir apņēmies padarīt patērētāja dzīvi labāku, piedāvājot augstāko veiktspēju, ieturētu dizainu un inovatīvu lietojamību, ar mērķi uzsākt globālu kampaņu, koncentrējoties uz atšķirībām no citiem zīmoliem.

Ņujorka, Londona, Parīze un Štutgarte ir kreativitātes galvenie centri. Šīs fascinējošās pilsētas ir mājvieta cilvēkiem, kas alkst pēc labākā modes, dizaina, arhitektūras, pārtikass, kultūras un, protams, tehnoloģiju jomā.

Kampaņas ietvaros LG atklāj radošas vietas, kas apvieno LG SIGNATURE produktu māksliniecisko kvalitāti ar unikāliem arhitektūras darbiem iepriekšminētajās pilsētās zem vienojošas tēmas “Visas diženās lietas ir līdzīgas. Tās ir būvētas uz būtību.” LG kampaņa apvieno ideju, ka patērētājiem visdraudzīgākajās elektroniskajās ierīcēs ir saredzama līdzība ar diženiem arhitektūras darbiem.

LG SIGNATURE pilsētvidē

Arhitektūras atklājējs un leģendārs dizaineris Hugo Alvars Henriks Alto (Hugo Alvar Henrik Aalto) reiz teica, ka skaistums ir mērķa un formas harmonija. Šis iespaidīgais citāts mums nodod, ka izcila arhitektūra var būt funkcionāla un skaista, saglabājot mākslas būtību.

Kampaņa piesaista auditorijas uzmanību drosmīgi attēlojot elektroniskās ierīces pilsētas ainavās. Kompozīcijas rada dramatisku atmosfēru, vienlaikus palielina produktu estētisko skaistumu. Melnbaltās fotogrāfijas un melodijas pievieno klasisku vērtību LG SIGNATURE zīmolam.

LG SIGNATURE ledusskapis Parīzē

Lielā arka (The Grande Arche) ir Parīzes simbols vārda tiešajā nozīmē. Kā viens no jaunākajiem objektiem pilsētas kolekcijā, tā tika uzcelta 1989.gadā, lai pieminētu Franču revolūcijas divsimtgades gadadienu.

Dēvēta arī par “logu uz pasauli”, Lielās arkas caurspīdīgie paneļi iezīmē līdzību ar LG SIGNATURE ledusskapju sērijas InstaView Door-in-Door™ SIGNATURE ledusskapi. Kamēr Lielā arka attēlo Parīzes būtību, iekļaujot arī tās vēsturi un dažādos laika posmus, LG SIGNATURE ledusskapis saglabā pārtikas produktu svaigumu (kas ir tā galvenais uzdevums) Tavā acu priekšā.

2

LG SIGNATURE OLED TV Ņujorkā

Atvērts sabiedrībai 2014.gadā, Jaunais pasaules tirdzniecības centrs atrodas oriģinālo Pasaules tirdzniecības centru vietā. Torni aptvert stikla paneļi, kas to padara par lielu stikla mākslasdarbu. To var salīdzināt ar LG SIGNATURE OLED TV televizora neatkārtojamo Picture-on-Glass dizainu, kurš ietver superplānu 2,57 mm OLED paneli.

3 (1)

LG SIGNATURE veļasmašīna Štutgartē

Štutgartes Valsts Mūzikas un mākslas universitāte pazīstama kā ekonomikas un kultūras centrs Vācijā. To radīja Džeimss Stirlings (James Stirling), kurš ir viens no slavenākajiem 20.gadsimta arhitektiem. Arhitektūru var salīdzināt ar LG SIGNATURE veļasmašīnu, kam piemīt vienkāršs skaistums un tā izstrādāta pēc vienkāršiem ģeometrijas principiem, tikai pievienojot apļveida un taisnstūra elementus.

4 (1)

LG SIGNATURE gaisa kondicionieris Londonā

Apsteidzot Tate Modern un Britu muzeju, 30 St Mary Axe ir kļuvusi par ikonu Londonas ielās. Tas ir neatsverams ieguldījums pilsētvidē. Izrādās, ka arhitektūras objekts bieži tiek atpazīsts kā “pipargurķītis”. To veidoja sers Normans Fosters (Sir Norman Foster) un tā ir pirmā ekoloģiskā Londonas augstceltne. Dažādas funkcijas palīdz tai ietaupīt elektroenerģiju, vienlaicīgi tai ir unikāla ventilācijas sistēma, kā arī kondicionēšanas sistēma ideāli sader ar LG SIGNATURE gaisa kondicionieri.

5

Seko līdzi un uzzini, kāda būs LG SIGNATURE nākamais globālais solis.

6