LG IOT Ecosystem paplašina sadarbības iespējas ar Amazon

IFA 2016 izstādē Berlīnē LG Electronics (LG) demonstrē radīto gudro mājas ekosistēmu, kas tapusi sadarbībā ar Amazon, pasaulē lielāko e-komercijas tirgotāju. Ar atvērtās sadarbības stratēģiju, platformu un savienojumiem strauji augošajā IoT jomā, LG demostrē viedo tehnoloģiju, kas saprot lietotāju uzvedību un ierīču lietošanas veidu, kā arī nodrošina optimālu risinājumu, kas pielāgojas dzīvesstilam.

LG-Smart-Refrigerator

Kā viedās tehnoloģijas piemēru LG demonstrē Smart InstaView Door-in-Door™ ledusskapi, kas aprīkots ar 29 collu caurspīdīgu Touch LCD ekrānu. To darbina Intel Compute Stick, mazs dators ar Intel Atom™ procesoru. Šo ledusskapi var izmantot gan kā monitoru, gan arī logu, lai redzētu iekšā ledusskapī, neatverot tā durvis. To var izdarīt ar Knock-On funkciju, kas padara ekrānu caurspīdīgu tikai ar diviem uzsitieniem. Izstādē IFA 2016 prezentēto ledusskapi arī varēs izmantot, lai iegūtu informāciju par receptēm, klausīties mūziku, skatīties dažādus video, kā arī pat iepirkties internetā.

LG-Smart-Home-Solution-2

Berlīnē LG demosntrē arī viedo LG SIGNATURE ledusskapi, kas attīstīts, lai atbilstu klientu dažādajiem dzīvesstiliem. Tā izstrādē izmantota moderna sensoru tehnoloģija. Ierīce ietver sensorus, kas nosaka mitrumu, kā arī ārējo un iekšējo temperatūru. Temperatūras sensors var noteikt, kad silts vai auksts ēdiens ir jāliek ledusskapī un dzesēšanas temperatūra attiecīgi tiek pielāgota. Dzesēšana notiek par 30% ātrāk nekā iepriekš. LG SIGNATURE ledusskapis aprīkots ar 2 megapikseļu panorāmas iekšējo kameru, kas parāda ledusskapja saturu no dažādiem leņķiem. To iespējams savienot ar viedtālruni, lai lietotājs pārtikas veikalā redzētu, ko iegādāties.

Izstādē IFA 2016, LG iepazīstinās ar virkni jaunu IoT piederumu, t.sk., SmartThinQ spuldzēm, SmartThinQ Plug un SmartThinQ kustību sensoru, kas strādā nevainojami ar LG SmartThinQ Hub un sensoriem.

LG-Smart-Home-Solution-1