IFA 2016 – LG pārsteigs apmeklētājus ar īpašu virtuves zonu

LG Electronics (LG) IFA 2016 izstādes apmeklētājiem piedāvās iespēju iepazīties ar jaunāko LG sadzīves tehnikas iekārtu īpašajā premium virtuves zonā.

LG-Centum-Refrigerator-2

Viens no pamanāmākajiem virtuves zonas produktiem būs uzlabotais Door-in-Door™ ledusskapis, kas radīts lai padarītu ērtāku piekļuvi biežāk lietojamiem pārtikas produktiem un pārtikas produktu organizēšanu vieglāku nekā jebkad. Jaunā InstaView funkcija, kas pirmo reizi tika ieviesta LG SIGNATURE modeļos, acumirklī padara Door-in-Door™ ledusskapja ārējas durvis caurspīdīgas. Tas nodrošina lietotājiem iespēju aplūkot ledusskapī glabātos pārtikas produktus bez nepieciešamības atvērt durvis, tādējādi samazinot aukstā gaisa zūdamību.

LG-Centum-Washing-Machine

 

Kā arī būs iespēja aplūkot:

  • NeoChef™ mikroviļņu krāsns ar Smart Inverter tehnoloģiju, kas samazina pagatavošanas laiku, vienlaikus nodrošinot, ka ēdienu iespējams vienmērīgāk uzsildīt vai atsaldēt. NeoChef™ paredzēts arī radošam pielietojumam, piemēram, jogurtu pagatavošanai, šokolādes vai sviesta kausēšanai un mīklas gatavošanai.
  • Speed Oven+ ar tvaika cepšanu un InfraredHeating™ tehnoloģiju, kas samazina ēdienu pagatavošanas ilgumu, vienlaikus ļaujot pagatavot ēdienus, kas ir kraukšķīgi no ārpuses un sulīgi iekšpusē, saglabājot katras sastāvdaļas garšu.
  • SteamClean™ trauku mazgājamā mašīna, kas izmanto karstā tvaika augstās temperatūras mākoni, lai pilnībā izmērcētu traukus un iznīcinot pat viscietākos pārtikas atlikumus.

LGE-NeoChef

LG arī izmantos iespēju, lai iepazīstinātu ar uzņēmuma energoefektīvās Centum System™ sērijas veļas mašīnām un ledusskapjiem. LG Centum System veļas mašīna ir īpaši izstrādāta, lai apmierinātu videi draudzīgu patērētāju vajadzības. Uzlabotā efektivitāte samazina enerģijas patēriņu līdz pat 60% zem rādītāja, kas noteikts A+++ sertifikācijā – piedāvājot patērētājiem līdz šim visaugstāko energoefektivitātes reitingu Eiropā. Savukārt TurboWash™ funkcijas iekļaušana nodrošina iespēju visu mazgāšanas procesu pabeigt vien 49 minūtēs. Tikmēr, runājot par ledusskapjiem, izcils Centum System modeļu klāsts ar novatorisko Inverter Linear Compressor tehnoloģiju, lepojas ar iespaidīgu energoefektivitāti: A+++ -30% ledusskapjiem ar saldējamo kameru apakšā un A+++ -10% Side-by-Side tipa ierīcēm. Visām Centum System ierīcēm tiek nodrošināta nozarē pirmā un vienīga 20 gadu garantija.

Visi LG jaunumi būs aplūkojami izstādes IFA 2016 Messe Berlin 18.zālē.

LG-Centum-Washing-Machine

 

LG Centum Door-in-Door

LGE-InstaView-Door-in-Door