LG piedāvā unikālu iespēju šajā vasarā Islandē vērot skaistās ziemeļblāzmas

LG Electronics (LG) sācis kampaņu, lai padarītu gleznainās Islandes ziemeļblāzmas redzamas cilvēkiem visā pasaulē vēl nepieredzētā veidā – izmantojot modernos 4K HDR OLED televizorus. Ar īpašu pasākumu, kas norisināsies 20.jūlijā Reikjavīkā, Islandē, LG atklās fotogrāfiju izstādi, kurā četru mēnešu garumā LG OLED televizoros tiks demonstrēts Islandes skaistums.

01 Aurora_Main[2]

Ziemeļblāzmas ir viens no Islandes apbrīnojamiem dabas fenomeniem, kuru pusnakts saules dēļ, kas saulesgaismu valstī nodrošina gandrīz 24 stundas dienā, nav iespējams vērot no aprīļa līdz augustam. Lai dāvinātu valsts iedzīvotājiem un tūristiem unikālo iespēju redzēt ziemeļblāzmas arī vasaras mēnešos, LG ielūdzis gandrīz tūkstoti viesu uz “Lights Out, Stars On” koncertu, kurā koncertzāles griesti tiks aizsegti ar 40 lieliem OLED televizoriem, lai atdarinātu Islandes naksnīgās debesis uz to ideāli melnajiem ekrāniem. LG OLED televizori ir aprīkoti ar individuāli izgaismotiem pikseļiem, kam nav nepieciešams attēlu kropļojošais fona apgaismojums. Bez šī fona apgaismojuma OLED televizori ir spējīgi attēlot ideāli melnus attēlus blakus gaišām, dzīvīgām krāsām.

Kampaņas ietvaros Reikjavīkas viesiem un iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt arī unikālo fotoizstādi, kurā LG OLED televizoros tiks attēlotas gleznaino Islandes ainavu un naksnīgo debesu attēli. Fotogrāfijas, kuras uzņēmuši vairāki talantīgi Islandes fotogrāfi, tiks demonstrētas pilnīgi jaunā perspektīvā, izmantojot ideālās LG OLED televizoru virsmas. Fotogrāfiju izstāde ir apskatāma no 20.jūlija līdz 20.novembrim slavenajā “Harpa” koncertu zālē Reikjavikā. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas vietnē www.tix.is/en/event/2973/lights-out-stars-on.

“Pēdējos 50 gadus LG vienmēr bijis novators televizoru tehnoloģiju jomā un šī tieksme radīt labākos ekrānus ir kulminējusies modernajos OLED televizoros,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. “Precīzi notverot Islandes ziemeļblāzmu skaistumu, gan iedzīvotāji, gan tūristi spēs izbaudīt dabas maģiju kā to nodrošina vien LG OLED televizori.”