Pasaules Vides dienā LG aicina atbalstīt kultūras mantojumu saglabāšanu īpašajā 3D video

Šajā Pasaules Vides dienā LG Electronics (LG) pielieto savas 360 tehnoloģiju zināšanas, lai ar īpašu video izceltu UNESCO Pasaules mantojuma saraksta objektu aizsardzības nozīmību. Izmantojot LG 360 CAM priekšrocības, divas minūtes ilgais 360 grādu video attēlo slavenus objektus pavisam jaunā gaismā un kalpo kā aicinājums skatītājiem spēlēt aktīvāku lomu vērtīgu cilvēces mantojuma objektu aizsardzībā viņu reģionā.

360 grādu video ļauj skatītājiem pārvarēt viņu ierīču iespēju limitus un sniedz aizraujošu ieskatu interaktīvā satura nākotnē. Izmantojot tādus slavenus objektus kā Brīvības statuja, Eifeļa tornis, Sarkanais laukums, Ķīnas Lielais mūris, Sidnejas Opera un Seulas Čangdeokas pils, video pieskaņojas aizvien pieaugošajam pieprasījumam sociālajos medijos pēc VR satura. 360 grādu attēli un video vadošajās sociālo mediju platformās izplatās ievērojamā ātrumā. Facebook ziņoja, ka jau ir augšupielādēti vairāk nekā 20 000 360 grādu video kopš šis formāts tiek atbalstīts, un simtiem jaunu tiek pievienoti katru dienu.

Opera House 360

Katru objektu 360 grādos filmēja LG darbinieki, izmantojot 360 CAM. LG 360 CAM piedāvā divas 13 MP kameras, kuras savienojas, lai uzņemtu attēlus no visām pusēm. Kameras nelielais izmērs un vieglais svars padara to par ļoti viegli pārnēsājamu, un jaudīgais 1,200 mAh akumulators sniedz lietotājiem iespēju uzņemt līdz pat 70 minūtēm garu video bez uzlādēšanas.

Great Wall 360

„Apvienoto Nāciju Pasaules Vides diena būtībā ir laiks, kad sanākt kopā un aizsargāt to, kas ir pats svarīgākais,” izteicās LG viceprezidents un Uzņēmējdarbības atbalsta biroja vadītājs Lī Čonhaks. “Lietojot šīs attīstītās ierīces, lai filmētu slavenākos pasaules mantojuma objektus no pavisam jauna skatupunkta, mēs tiecamies iedvesmot mūsdienu pilsoņus saglabāt šos brīnišķīgos dārgumus arī nākamajām paaudzēm.”