Augšup ar LG CORDZERO™

Tikai ar diviem uz muguras piesprādzētiem LG CordZero™ putekļu sūcējiem, profesionāla klinšu kāpēja Siera Bleira (Sierra Blair-Coyle) veiksmīgi pieveica 140 metrus no augstsceltnes. LG apvienojās komandā ar Bleiru, lai radītu unikālu kāpšanas ierīci, izmantojot vakuma spilventiņus un vieglu, izturīgu litija-jonu akumlatoru.

LG-CordZero-Climbing-Stunt-1

Došanās augšup ar divu cilindru putekļu sūcējiem pa 33 stāvu biroja torni ir iespējama. Premium klases bezvadu putekļu sūcēji tika izveidot, lai atbalstītu Bleiras svaru, kamēr viņa uzmanīgi mēroja ceļu augšup. Bleira distance pievieca mazāk nekā 30 minūtēs, apstājoties tikai vienu reizi, lai samainītu putekļu maisiņus. Vienlaikus parādot arī pirmo triku.

LG’s Smart Inverter Motor™ piedāvā ļoti spēcīgu sniegumu bezvadu putekļu sūcēju kategorijā. Vienlaikus apvienojot augstu efektivitāti ar izturību un kompaktu izmēru. The Smart Inverter Motor™ ir vidēji par 28% mazāks, 24% vieglāks un 13% efektīvāks, salīdzinot ar citiem produktiem. Motoru darbina PowerPack™ 80V litija-jonu akumulators, kas nodrošina darbu līdz pat 40 minūtēm standarta režīmā, tikai pēc 4 stundu ilgas uzlādes

LG-CordZero-Climbing-Stunt-2

“Mēs vēlējāmies pievērst uzmanību inovatīvām tehnoloģijām, kuru jaudu mēs bieži vien uzskatām par pašsaprotamu. Šis projekts ir izdevies tieši tāds, kā cerēts”, teica Saimons Jeons (Simon Jeon), vecākais viceprezidents LG Home Appliance & Air Solution Company. “Mēs vēlējāmies parādīt, ka mūsdienu putekļu sūcēji ir sarežģītas tehnoloģijas, kas var risināt dažādas problēmas. Pateicoties Sierai, nodevām vēstījumu plašākai sabeidrībai.”

LG-CordZero-Climbing-Stunt-3