Asa sižeta filmu zvaigzne Džeisons Stethems demonstrē modulāra viedtālruņa LG G5 iespējas

Slavenais Holivudas aktieris, Džeisons Stethems jeb “Kurjers”, ir kļuvis par galveno varoni pirmā modulārā viedtālruņa LG G5 reklāmas klipā. Video izceļ modulārā dizaina priekšrocības un parāda plašu LG G5 funkciju un papildu ierīču skaitu un pielietojumu.

LG-G5-Jason-Statham-TVC

Apvienojumā ar papildu ierīču kolekciju LG Friends, LG G5 ir iespējams pārveidot par digitālo kameru, Hi-Fi mūzikas atskaņotāju, virtuālas realitātes ierīci un daudz ko citu. Reklāmas rullītī, kas tika uzņemts Losandželosā, ASV, Džeisons Stethems aizraujošā un jautrā veidā demonstrē iespējamos LG G5 un LG Friends ierīču pielietojumu un unikālo pieredzu, ko tas spēj sniegt lietotājiem.

„Es domāju, ka koncepts, kuru LG piedāvā ar G5 un tā modulāro dizainu, piesaistīs patērētājus,” norāda Džeisons Stethems. „Es izbaudīju sadarbību ar LG un ceru, ka tas būs redzams arī gala rezultātā.”

„Kopš tā prezentēšanas Pasaules mobilajā kongresā mēs vairākkārtēji no patērētājiem dzirdējām, ka viņi bija gaidījuši tādu telefonu kā LG G5,” norāda LG Mobile Communications Company mārketinga komunikāciju prezidents un vadītājs Kriss Jie. „Ar G5 mūsu iecere ir parādīt, kā viedtālruņi var būt kas vairāk kā tikai saziņas ierīces un tiešām spēj bagātināt mūsu dzīves.”

Aplūkojiet, kā Džeisons Stethems izbauda LG G5 pasauli šajā video: