Netflix oficiāli iesaka LG televizorus jau otro gadu pēc kārtas

Netflix Recommended TV programmas (speciāli veidota televizoru novērtēšanas programma) ietvaros Netflix jau otro gadu pēc kārtas kā oficiālos partnerus iesaka LG Electronics augstākā līmeņa 4K televizorus. Novērtēšana tiek veikta, ņemot vērā gan attēla kvalitāti Netflix pārraides laikā, gan konkrētā modeļa interneta TV pieredzi kopumā.

Netflix-Daredevil-on-LGTV

Atbilstot konkrētiem kritērijiem, tika izvēlēti šādi LG webOS 3.0 4K televizoru modeļi: LG SIGNATURE OLED TV (G6), 4K OLED TV (E6 un C6), LG SUPER UHD TV (UH950V un UH8507), kā arī UHD TV (UH7507, UH6507, UH630V un UH6107). Paredzēts, ka sarakstu drīzumā papildinās vēl citi LG TV modeļi.

Netflix Recommended TV programma tika izveidota, lai palīdzētu lietotājiem izvēlēties labākos televizoru modeļus, kas garantētu ērtāku, vieglāku un modernāku Netflix skatīšanos. Iepriekš minētie LG TV modeļi ar webOS 3.0 piedāvā tieši tādu skatīšanās pieredzi – ar izcilu HDR attēla kvalitāti, parocīgām smart TV funkcijām un optimālu interneta straumēšanu, kas ļauj skatīties tādus Netflix oriģinālos seriālus kā Marco Polo un Daredevil tikai vislabākajā kvalitātē. Pateicoties Instant On un Fast App Switching funkcijām, piekļuve Netflix un citiem interneta kanāliem un pakalpojumiem ir tikpat vienkārša un ātra kā pārslēdzot ierastos TV kanālus.

LG TV lietotāji var piekļut Netflix aplikācijai caur webOS smart TV platformu. Taču tā ir pieejama arī vecāku TV modeļu lietotājiem, kas izmanto iepriekšējo smart TV platformas versiju Netcast. Vairāk informācijas, kā arī detalizēts saraksts ar TV modeļiem, kas iekļauti Netflix Recommended TV programmā, pieejams Netflix mājas lapā: www.netflix.com/recommendedtv.

  • Andis

    Kā ar Web OS 2.0 aiz muguras atstātajiem lietotājiem, kuriem nav ne 3.0 atjauninājuma, ne normāls lietotņu atbalsts televizoriem, kur iegādāti gada sākumā!?