LG saņem 32 augstākā līmeņa apbalvojumus Red Dot 2016 dizaina konkursā

LG Electronics (LG) kļuvis par neapstrīdamu uzvarētāju šā gada dizaina konkursā Red Dot. Starp LG iespaidīgajām 32 godalgām ir divas „Best of the Best” balvas un 30 Red Dot apbalvojumi. Prestižās Red Dot „Best of the Best” balvas saņēmis LG Electronics 4K OLED televizors (modelis 65E6) un Bottom-Freezer ledusskapis (modelis GA- B489SADN/GA-B489TADN).

LG_RedDot-Award

Red Dot tiek uzskatīts par vienu no pasaulē trīs vadošiem dizaina konkursiem līdztekus iF Design Awards un IDEA (Starptautiskā dizaina izcilības balva). Šogad, no kopumā 5214 produktiem, kas tika pieteikti no visas pasaules, tikai aptuveni 70 produkti tika izvirzīti „Best of the Best” balvai par to inovācijām un dizaina līderību.

Pateicoties uzņēmuma unikālajām Picture-on-Glass konceptam, LG 4K OLED televizors lepojas ar izsmalcināta izskata pievilcību, vienlaikus saglabājot LG premium OLED televizoru raksturīgo dizainu. LG 4K OLED televizors ir mūsdienu mākslas meistardarbs, kas bezrūpīgi iekļaujoties jebkurā vidē.

LG uzsvars uz nākotnes dizainu arī skaidri novērojams Bottom-Freezer ledusskapī. Pretēji citiem modeļiem, kuriem ir neparocīgi, uz āru izvirzīti rokturi, Bottom-Freezer ledusskapī izmantots novatorisks Easy Open rokturis, kas paslēpts durvju apakšā, padarot to par gandrīz pilnībā nemanāmu. Ledusskapja stilīgā apdare aprīkota arī ar izsmalcinātu noskaņojuma apgaismojumu, kas atvieglo durvju atvēršanu jebkurā diennakts stundā.

Papildus divām „Best of the Best” balvām LG no Red Dot žūrijas saņēmis 30 papildu pagodinājumus. LG SIGNATURE ledusskapis saņēmis atzinību par tā Knock-on Door-in-Door un Auto Door Open funkcijām, kamēr LG SIGNATURE veļas mazgājamā mašīna augsti novērtēta par tās dubultās ielādes iespējām un skārienjūtīgo lietotāja saskarni, kas iestrādāta stikla durvīs. Tāpat žūriju pārsteidzis LG SIGNATURE gaisa attīrītājs ar caurspīdīgo stiklu, kas ļauj lietotājiem vērot gaisa attīrīšanas procesu. Tāpat atzinību saņēmis LG SIGNATURE OLED televizors, žūrijai novērtējot tā ārkārtīgi plāno 2,57mm stikla paneli un citus premium elementus. LG G5 viedtālrunis ar izsmalcināto metāla korpusu, izņemamo akumulatoru un modulāro dizainu arī saņēmis atzinību līdztekus trīs LG Friends ierīcēm (360 VR, 360 CAM, TONE Platinum).

„Mēs esam ārkārtīgi pagodināti saņemt šos prestižos apbalvojumus par mūsu pūliņiem nodrošināt dizaina inovācijas plaša patēriņa elektronikas produktos un ierīcēs,” norāda LG Electronics korporatīvā dizaina centra vadītājs No Čaņho. „LG apņēmies nodrošināt dizaina izcilību un šie apbalvojumi ir apstiprinājums, ka mēs esam uz pareizā ceļa.”