LG uzsāks X sērijas viedtālruņu pārdošanu

LG Electronics (LG) šonedēļ pasaules tirgos sāks piedāvāt X sērijas viedtālruņus, kas ir masveida pieprasījumam paredzētas ierīces ar svarīgākajām flagmaņu modeļu premium funkcijām. X Cam un X Screen modeļi Latvijā būs pieejami no aprīļa.

LG X cam

X Cam modelis mantojis platleņķa lēcu no jaunākā flagmaņa LG G5 duālajām kamerām, kas šā gada Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā (MWC) tika atzīts par labāko jauno viedtālruni, ar 120 grādu platleņķa lēcu, kas ir nedaudz šaurāka salīdzinājumā ar G5. X Cam 5MP platleņķa aizmugurējā kamera, kopīgi ar galveno 13MP standarta leņķa kameru, nodrošina skata lauku, kas ir tikpat plats kā cilvēka acij.

Turklāt X Cam piedāvā “Pop-out Picture” funkciju, kura apvieno divus attēlus, kas uzņemti ar standarta un platleņķa lēcām, lai radītu efektu ar attēlu rāmī. Viedtālrunis piedāvā vēl vienu unikālu papildu efektu “Animated Photo” – foto un video hibrīdu: http://on.fb.me/1U3QrOw. X Cam arī piedāvā Panorama View funkciju, kas automātiski saritina panorāmas attēlu, tā vietā, lai to attēlotu kā garu loksni, un Signature funkciju, kas ļauj uz uzņemtajai fotogrāfijai pievienot uzrakstu.

LG X cam Signature

X Screen modelis ir īpaši aprīkots ar LG otro ekrānu – šī funkcija pirmo reizi tika ieviesta LG premium viedtālrunī V10. „Always-on” otrs ekrāns nodrošina iespēju pārbaudīt laiku, datumu un citus paziņojums, bez nepieciešamības ieslēgt telefonu. Šo funkciju sākuši plaši izmantot citi ražotāji premium viedtālruņos, un X Screen ir pirmais vidēja līmeņa viedtālrunis, kas ar to aprīkots.

Turklāt X Screen ir izsmalcināts izskats, kuru papildina kristāli dzidrs stikla šķiedras materiāls, kas pārklāj tālruņa aizmuguri. Ierīces izliektās malas rada vienkāršu, taču izsmalcinātu dizainu.

LG X screen

LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un vadītājs Juno Čo norāda: „Katram ir kāda iecienīta premium funkcija, un jaunā X sērija katram cilvēkam piedāvā to par pieejamu cenu. Uzņēmums turpinās koncentrēties uz mūsu patērētāju vajadzībām un piedāvāt jaunus produktus, kas pārsniedz viņu cerības.”

X Cam galvenās specifikācijas:

Ekrāns : 5,2 collu FHD In-Cell Touch

Procesors: 1.14 GHz Octa-Core

Kamera: Aizmugures (standarta 13MP, platleņķa 5MP) / Priekšējā 8MP

Atmiņa: 2GB RAM / 16GB ROM

Akumulators: 2520mAh

Operētājsistēma: Android 6.0 Marshmallow

Izmērs: 147.5 x 73.6 x 5.2mm~6.9mm

Tīkls: 4G LTE

Krāsas: Titāna sudraba / Balta / Zelta

 

X Screen galvenās specifikācijas:

Ekrāns : (Galvenais) 4,93 collu HD In-Cell Touch, (otrais) 1,76 collu (520×80)

Procesors: 1.2 GHz Quad-Core

Kamera: Aizmugures 13MP / Priekšējā 8MP

Atmiņa: 2GB RAM / 16GB ROM

Akumulators: 2300mAh

Operētājsistēma: Android 6.0 Marshmallow

Izmērs: 142.6 x 71.8 x 7.1mm

Tīkls: 4G LTE

Krāsas: Melna / Balta