LG piedāvā Latvijā jaunās veļas mašīnas modernam dzīvesveidam

Šajā pavasarī LG Electronics (LG) paplašina savu funkcionāli moderno veļas mazgājamo mašīnu klāstu ar trīs jaunām iekārtām (modeļi FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 un FH2U2HDM1N), kas īpaši radītas, lai apmierinātu mūsdienu patērētāju dažādās vajadzības. Funkcionāli attīstītas un intuitīvi pārvaldāmas, īpaši radītas ikdienas darbu atvieglošanai, savienojumā ar 10 gadu motora garantiju, šīs jaunās veļas mašīnas ietaupīs laiku un naudu, kā arī parūpēsies gan par veļas tīrību, gan arī pašas par sevi.

LG_TuboWash

Lieliska tīrīšana ar jauno LG Eco-Hybrid veļas mašīnu ar žāvētāju un TrueSteamTM

LG patentētā TrueSteamTM tehnoloģija izmanto karsto tvaiku, lai nodrošinātu lieliskus tīrīšanas rezultātus. Tvaika molekulas ir 1600 reizes mazākas par ūdeni, tādējādi ļaujot tvaikam iekļūt audumā vieglāk un dziļāk, likvidējot 99,98% tādu iekštelpu alergēnu kā putekļu ērcītes un mājdzīvnieku spalvas. Ir pierādīts, ka LG TrueSteamTM veļas mašīnas spēj labāk likvidēt izplatītus mājsaimniecības alergēnus salīdzinājumā ar parastajām veļas mazgājamām mašīnām. Tvaika izmantošana arī ļauj “atsvaidzināt” apģērbus vien 20 minūtēs un likvidēt burzījuma vietas bez gludināšanas.

FH4U1TBS2-LCD panel

FH4U2TDH1N ir arī eko-hibrīda modelis, kas papildus A līmeņa energoefektivitātei, ļauj lietotājam izvēlēties starp laika ietaupīšanu un ūdens patēriņa samazināšanu, piedāvājot Eco Mode vai Speed Mode režīmus. Eco Mode režīms izmanto auksto gaisu kondensēšanai, vienlaikus žāvējot ar auksto gaisu, bet Speed Mode režīms izmanto auksto ūdeni kondensēšanai, kamēr siltais gaiss žāvē veļu.

FH4U2TDH1N-NFC

Jaunā veļas mašīna ar žāvētāju piedāvā arī jaunāko Smart tehnoloģiju, tostarp Smart DiagnosisTM, ļaujot ierīcei pa tiešo sazināties ar LG klientu apkalpošanas centru, lai to nevajadzētu darīt lietotājiem. Pateicoties NFC iespējām, veļas mašīna var patstāvīgi veikt diagnostiku un noteikt risinājumu, lai ietaupītu laiku un pūliņus nevajadzīgiem speciālistu izsaukumiem. NFC funkcijas arī nodrošina iespēju lejupielādēt tādas papildu mazgāšanas programmas kā Wool (vilnas mazgāšana), Baby Care (mazuļa drēbju mazgāšana) un Cold Wash (mazgāšana ar auksto ūdeni).

Mūsdienīgs dizains komplektā ar 59 minūšu ilgu pilnas mazgāšanas ciklu

Pateicoties LG TurboWashTM tehnoloģijai, kas izmanto papildu filtrāciju, jaunā FH4U1TBS2 veļas mašīna spēj veikt pilnu mazgāšanas ciklu nieka 59 minūtēs. Ērtībai esot jaunā veļas mašīnu klāsta pamatā, FH4U1TBS2 nodrošina arī TrueSteamTM tvaiku ātrai 20 minūšu atsvaidzināšanai vienreiz uzvilktiem apģērbiem un Smart DiagnosisTM risinājumu, kurš ļauj iekārtai patstāvīgi veikt tehnisku diagnostiku un noteikt risinājumus.

FH4U2TDH1N

Lielais, skārienjutīgais LCD panelis padara šo par lielisku elementu mūsdienīgā virtuvē vai vannas istabā, un, ņemot vērā, ka šī iekārta spēj izmazgāt veļu, iztīrīt un izžāvēt to ar tvaiku, šis ir lielisks risinājums ierobežotas vietas gadījumā. Savukārt ieslīpais ekrāns ļauj lietotājiem viegli pārvaldīt veļas mašīnas darbību bez nepieciešamības pieliekties.

Ietaupiet laiku un vietu ar jauno 6 Motion Direct Drive veļas mašīnu

Nieka 48 cm platumā jaunā 6 Motion Direct Drive veļas mašīna ar iebūvēto žāvētāju (modelis: FH2U2HDM1N) palīdz lietotājiem ietaupīt vietu un naudu. Tā vietā, lai izmantotu trīšu sistēmu, kas ierobežo tvertnes kustību ar vienkāršu griešanos, 6 Motion tehnoloģija izmanto dažādas kustības, kas izstrādātas, lai atdarinātu tradicionālās mazgāšanas metodes ar rokām. Tehnoloģija piemeklē piemērotāku tvertnes kustības režīmu dažādiem audumu tipiem, ļaujot kārtīgi un rūpīgi izmazgāt gan treniņu apģērbu, gan zīda blūzi. Iebūvēts žāvētājs ļauj izvēlēties ciklu, kas ietver gan mazgāšanu, gan žāvēšanu bez nepieciešamības mainīt programmu pēc mazgāšanas cikla beigām.

Likvidējot lentu un trīsi, LG Inverter Direct Drive sistēma uzlabo dzinēja efektivitāti, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un salūšanas iespējamību. Vienkāršotā sistēma arī palīdz samazināt trokšņu līmeni.

 

  • mr fx

    >>>Tvaika molekulas ir 1600 reizes mazākas par ūdeni<<<

    Wow. LG mums atklāj jaunu fiziku. Patiešām motivē jaunās veļas mašīnas iegādei, radot pārliecību par nanotehnoloģijām, kas līdzvērtīgas Rīgas Satiksmes shēmām!