LG G5 & Friends uzvar Pasaules Mobilajā kongresā

2016.gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) LG Electronics ieguva 33 apbalvojumus, tai skaitā pasākuma godājamāko un svarīgāko nomināciju – labākā mobilā tālruņa & ierīces balvu – tādā veidā nodrošinot visapbalvotākās kompānijas statusu. Pasniedzot balvu, tika izcelta modulārā tipa inovācija LG jaunākajā flagmaņa viedtālrunī LG G5 un Friends, demonstrējot to, ka kompānija ieņem vadošo vietu mobilo komunikāciju nozarē. LG G5 un Friends nopelnīja augstākos apbalvojumus no Android Authority, Digital Trends, Trusted Reviews, Ubergizmo un citiem.

LG-Awards-at-MWC-02

“Sākotnējā reakcija uz mūsu jauno LG G5 ir bijusi fenomenāla un atalgo visas pūles un smago darbu, ko mūsu eksperti ieguldīja, lai radītu kaut ko patiesi inovatīvu un unikālu viedtālruņu sfērā,” teica Juno Cho, LG Electronics Mobilās komunikācijas kompānijas prezidents un izpilddirektors. “G5 un Friends moduļu mērķis ir sniegt patērētājiem rotaļīgāku viedtālruņu pieredzi, un šie apbalvojumi pierāda to, ka mēs tirgum esam piedāvājuši kaut ko patiesi atšķirīgu.”

LG prezentēja G5 2000 cilvēku grupai jau pirms galvenā pasākuma Pasaules Mobilā kongresa ietvaros. Jaunajam flagmanim ir inovatīvs dizains ar elegantu, daudzpusīgu metāla korpusu, Slide-out-Battery noņemamu akumulatoru un modulāru dizainu, kas sniedz izcilu, vēl nebijušu viedtālruņa lietošanas pieredzi. Apvienojumā ar papildierīču kolekciju LG Friends G5 var tikt pārveidots par digitālo kameru, Hi-Fi mūzikas atskaņotāju un daudz ko citu.

Pasaules Mobilais kongress ir mobilās industrijas svarīgākais notikums, ko katru gadu apmeklē aptuveni 100 000 apmeklētāju.