LG sadarbībā ar Bang & Olufsen piedāvās pilnīgi jaunu audio pieredzi jaunajā LG G5 viedtālrunī

LG Electronics (LG) paziņo par sadarbību ar premium audio sistēmu ražotāju B&O PLAY. Pateicoties uz Bang & Olufsen 90 gadu pieredzei audio un dizaina izcilībā, meistarībā un produktu inovācijās, B&O PLAY atbalsts ļaus LG piedāvāt viedtālruņu lietotājiem jauna līmeņa audio pieredzi.

LG Electronics_logo

Abi uzņēmumi cieši sadarbojušies pie jaunā LG G5 flagmaņa viedtālruņa izstrādes, lai klientiem nodrošinātu augstāko iespējamo audo kvalitāti. LG būs pirmā kompānija, kas viedtālrunī piedāvās jaudīgu Hi-Fi skaņas funkciju.

“Mēs esam gandarīti sadarboties ar LG. Ņemot vērā LG aizraušanos ar premium viedālruņiem, šī sadarbība sniedz mums iespēju nodrošināt B&O PLAY skaņas izcilību vēl plašākam klientu lokam,” norāda B&O PLAY prezidents Henriks Taudorfs Lorensens.

“Sadarbojoties ar B&O PLAY, mēs uzskatām, ka mēs varam ne vien apmierināt, bet arī pārspēt patērētāju cerības iegūt nākamās paaudzes uzlabotu audio pieredzi savos viedtālruņos,” uzsver LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un vadītājs Juno Čo.