LG paplašina sadarbības partneru loku, lai attīstītu 4K HDR TV tehnoloģiju

LG Electronics nesen paziņoja, ka turpmāk sadarbosies ar vairākiem vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem un TV pakalpojumu sniedzējiem, lai varētu piedāvāt vēl augstākas kvalitātes 4K HDR (high dynamic range) saturu. Starptautiskās elektronikas izstādes CES 2016 apmeklētājiem bija iespēja pirmajiem iepazīties ar LG HDR tehnoloģiju un ar to saistītajām inovācijām.

HDR-Partnership

Jaunie 2016. gada LG OLED un Super UHD televizori atbalsta HDR formātus HDR10 un Dolby Vision™, kas ir pašreizējie nozares standarti. Sākotnēji LG, Dolby un Netlifx apvienoja spēkus, lai uz LG OLED TV būtu iespēja translēt Netflix veidoto, plaši atzīto seriālu Pārgalvis (Daredevil) augstas kvalitātes 4K Dolby Vision™ HDR formātā. Dolby Vision™ saturs ir kā radīts LG OLED tehnoloģijai, jo šādā savienojumā spēj izcelt attēla gaišos akcentus, tumšos toņus un uzlabot detaļas un krāsas. Tā ir skatīšanās pieredze, kas ir pārāka par citām ierastajām.

LG sadarbības partneru lokā ietilpst arī vairāki nozīmīgi globālo TV pakalpojumu sniedzēji, tādā veidā nodrošinot iespēju, ka labākais TV saturu būs pieejams HDR kvalitātē. Jau šobrīd HDR kvalitātē var skatīties saturu no Amazon un YouTube, izmantojot Google VP9-Profile 2 kodeku. Šī gada laikā YouTube nodrošinās iespēju skatīties videoklipus HDR kvalitātē arī caur TV aplikāciju.

Izstādes laikā LG uz HDR OLED televizoriem demonstrēja 20th Century Fox filmu “Marsietis”, izmantojot Vidity video atskaņotāju no Western Digital. Pateicoties HDR uzlabojumiem, populārās filmas kosmosa ainas izskatās vēl iespaidīgāk.