LG paplašina Smart Home produktu klāstu ar SmartThinQ™ Hub viedierīci

LG Electronics iepazīstina ar jaunāko papildinājumu savā “Lietu interneta” (Internet of things) produktu klāstā – SmartThinQ™ Hub viedierīci. LG SmartThinQ Hub galvenokārt darbojas kā savienotājierīce citām viedajām mājas ierīcēm un sensoriem, taču piedāvā arī dažādas papildu funkcijas, piemēram, mūzikas atskaņošanu un iespēju savienot to ar pesonalizēto kalendāru. Elegantajai SmartThinQ Hub viedierīcei ir 3,5 collu krāsainais LCD ekrāns, un tā ir savienojama ar viedtālruņa aplikāciju, lai nodrošinātu divvirzienu komunikāciju ar citām mājas viedajām ierīcēm un sensoriem.

LG-SmartThinQ-Hub-1

Ar SmartThinQ Hub viedierīces palīdzību var kontrolēt tādas sadzīves tehnikas ierīces kā veļas mašīnu, ledusskapi, krāsni, robotveidīgo putekļusucēju, gaisa kondicionieri un dažādus sensorus. SmartThinQ Hub ir centrālā ierīce LG Smart Home sistēmā, jo tā iegūst un apkopo informāciju no pārējām viedajām mājas ierīcēm, kā arī no citām ikdienā bieži lietotām ierīcēm, kas ir savienotas ar SmartThinQ sensoriem, pateicoties Wi-Fi, Zigbee un Bluetooth pieslēgumam. Iegūtā informācija tiek komunicētā paziņojumu veidā vai nu uz SmartThinQ Hub LCD ekrāna vai arī tiek atskaņota skaļruņos.

LG-IoT-Ecosystem

Gluži kā jebkuras citas LG sadzīves tehnikas un patērētāju ierīces dizains, arī SmartThinQ Hub dizains ir veidots tā, lai izskatītos lieliski mājas interjerā. Ierīcei ir metāla korpuss pievilcīgā krāsu kombinācijā – zeltītā šampanieša un melnā. LCD ekrāns ir novietots slīpi, lai informācija būtu ērti salasāma. Turklāt ierīces skaļrunis var atskaņot tūkstošiem bezmaksas radio staciju no iHeartRadio vai arī jebko, kas ir uz lietotāja viedtālruņa vai planšetes, ja vien konkrētā ierīce ir savienota ar SmartThinQ Hub caur Bluetooth.

IMG_6427

SmartThinQ Hub ir saderīgs ar vairākām ierīcēm no citiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas atbalsta AllJoyn® Alliance atvērto kodu sistēmu. Nesen LG izveidoja partnerattiecības ar vienu no pasaulē lielākajām aparatūras mazumtirdzniecības ķēdēm Lowe’s, lai integrētu LG Smart Home ierīces ar Lowe’s Smart Home pakalpojumiem. Šāda veida sadarbības ar citiem uzņēmumiem ir LG Smart Home sistēmas galvenā priekšrocība, jo, pateicoties tām, LG var izstrādāt dažādas piedāvājumu paketes, lai uzlabotu drošību, nodrošinātu enerģijas ietaupījumu un rūpētos par mājokļa gaisa stāvokli.

Smart Home jeb viedais mājoklis realitāte, ja vien tajā ir LG SmartThinQ™ Hub viedierīce, kas ļauj pārvaldīt visas mājas elektronikas ierīces vieglākā veidā.