LG WebOS 3.0 saņem UL sertifikātu par Gatavību “Gudrajai Mājai”

LG Electronics jaunā webOS 3.0 operētājsistēma ir ne tikai plaši pazīstama lietotāju vidū, kā viena no industrijas vienkāršākajām un intuitīvākajām Smart TV operētājsistēmām, bet tagad ir arī oficiāli saņēmusi sertifikātu no UL, kas ir lielākā globālā testēšanas un sertificēšanas organizācija pasaulē. Sertifikāts tika saņemts par webOS 3.0 saderību ar “Lietu interneta” (Internet of things) mājas ierīcēm. Ar speciāli izstrādātu “Lietu interneta” aplikāciju, 2016. gada LG SMART TV sērija piedāvās iespēju pārvaldīt LG gudrās ierīces ar LG SMART TV, kas strādā uz webOS 3.0.

UL-verfication

Kad savienots, LG SMART TV attēlos dažādu ierīču statusu, kalpojot kā interfeiss starp lietotāju un ierīci. Ar TV ekrāna palīdzību lietotāji varēs kontrolēt konkrētu sadzīves tehniku, kā, piemēram, ledusskapjus, gaisa kondicionierus, vai veļas mašīnas, kas ir savienoti caur Wi-Fi, vai vadu. Ar webOS 3.0, māju īpašnieki varēs veikt tādas darbības kā regulēt gaismas intensitāti un gaisa kondicioniera temperatūras uzstādījumus.

“Mēs vienmēr esam uzskatījuši , ka dzīvojamās istabas TV ir “gudrās mājas” centrs un LG SMART TV ar webOS 3.0 tika izstrādāti tieši saskaņā ar šo pārliecību,” teica Sems Kims, LG Electronics Home Entertainment Company vecākais viceprezidents un TV produktu plānošanas vadītājs. “LG turpinās piedāvāt labāko lietotāju pieredzi un izstrādāt inovatīvus mājas produktus, kas būs savienojami ar “lietu internetu” un tēmēs uz lietotāju ekspektāciju pārsniegšanu.”