CES 2016: LG demonstrē pirmās premium zīmola LG SIGNATURE ierīces

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) oficiāli iepazīstināja ar sava jaunā zīmola LG SIGNATURE produktu klāstu, kurā zem viena nosaukuma apvienotas uzņēmuma labākās tehnoloģijas un dizaina risinājumi. Sākotnējā LG SIGNATURE sērijā ir iekļautas sešas unikālas ierīces: 4K HDR OLED televizors, īpaša TWIN Wash veļas mazgājamā mašīna, Door-in-Door dubulto durvju ledusskapja pēdējā versija, futūristisks hibrīda gaisa attīrītājs, ar funkcijām bagāta dubulto nodalījumu cepeškrāsns un moderna TurboSteam trauku mazgājamā mašīna. Zīmolam paplašinoties, LG SIGNATURE piedāvās arvien lielāku produktu klāstu.

LG_SIGNATURE_1

4K HDR OLED televizors maksimāli padziļinātai skatīšanās pieredzei

CES 2016 Inovācijas balvas ieguvējs LG SIGNATURE OLED televizors lepojas ar elegantu vienkāršību. LG SIGNATURE OLED televizoram ir unikāls Picture-on-Glass dizains ar 2,57mm plānu OLED paneli ar caurspīdīgu stikla aizmuguri un uz priekšu vērstu Sound Bar skaļruņu sistēmu. Ar HDR iespējām, pikseļu aptumšošanu, 10 bitu paneli/10 bitu apstrādes jaudu, ColorPrime Pro funkciju un jauno webOS 3.0 platformu LG SIGNATURE OLED televizors piedāvā maksimumu televizoru tehnoloģijās.

LG_SIGNATURE_OLED TV

Veļas mazgājamā mašīna, kurai nav citas līdzīgas

LG SIGNATURE veļas mazgājamā mašīna ir modernizēta LG TWIN Wash versija. LG SIGNATURE veļas mazgājamā mašīna ar īpaši lielām priekšējās ielādes durvīm ir unikāli aprīkota ar pamatnē novietotu MINI Wash veļasmašīnu. LG SIGNATURE veļas mazgājamās mašīnas minimālisma dizainu izceļ skaists, stikla durvīs iestrādāts Quick Circle User skārienjūtīgs panelis. Veļasmašīnas durvis iespējams atvērt pat tad, kad jums ir aizņemtas rokas, vienkārši viegli pastumjot. Turklāt emaljas pārklājums, kas veļasmašīnai sniedz izsmalcināto un skaisto izskatu, novērš pirkstu nospiedumu palikšanu un rūsas rašanos.

LG_SIGNATURE_Washing machine

LG SIGNATURE veļas mazgājamā mašīna ir aprīkota ar LG patentēto Centum System, kas uzlabo veļasmašīnas ilgmūžību un enerģijas efektivitāti, pateicoties modernai atsperojuma sistēmai. Tā arī nodrošina klusu veļasmašīnas darbību, ņemot vērā samazinātas tvertnes vibrācijas mazgāšanas cikla laikā.

Ledusskapis ar caurspīdīgām durvīm ērtākai pārtikas pārvaldei

LG balvas ieguvušo Door-in-Door dizainu ir pacēlusi jaunā līmenī, pievienojot Knock-On Door-in-Door funkciju, kas padara necaurredzamo Door-in-Door nodalījumu caurspīdīgu ar vienu piesitienu. Caurspīdīgā virsma ļauj patērētājiem ielūkoties ledusskapī bez nepieciešamības atvērt durvis, nodrošinot ievērojamus enerģijas ietaupījumus ar aukstā gaisa zuduma samazināšanu. Turklāt LG SIGNATURE ledusskapja durvis atveras automātiski, kad tām tuvojas cilvēks, nodrošinot ātru un vienkāršu piekļuvi pat tad, kad jūsu rokas ir pilnas ar produktiem.

LG_SIGNATURE_Refrigerator

LG SIGNATURE ledusskapi darbina LG Inverter Linear Compressor, kas automātiski pielāgo savu dzesēšanas jaudu, balstoties uz produktu daudzumu, ar unikālā dizaina palīdzību samazina iekšējo berzi, turklāt šai tehnoloģijai ir desmit gadu garantija.

Gaisa attīrītājs, kas tīra gaisu jūsu acu priekšā

LG SIGNATURE gaisa attīrītājs nodrošina, ka gaisa tīrīšanas process kļūst par vizuālu pieredzi, pateicoties tā novatoriskajam caurspīdīgajam panelim. Šis gaisa attīrītājs, kas aprīkots ar modernu Aqua-Cyclone funkciju, izmanto ūdens spēku, lai izfiltrētu kaitīgās vielas, vienlaikus istabā nodrošinot komfortablu mitruma līmeni. Ierīce aprīkota ar LG Semi-Permanent Filter sistēmu, ļaujot lietotājiem izņemt, mazgāt un atkārtoti izmantot filtrus līdz pat desmit gadiem, ietaupot gan laiku, gan naudu. Gaisa attīrītājam ir Smart PM1.0 indikators, kas izmanto četras dažādu krāsu gaismas, lai informētu par smalku putekļu daļiņu koncentrāciju gaisā.

LG_SIGNATURE_Air purifier