CES 2016: LG prezentēs premium mājas izklaides un sadzīves iekārtu zīmolu LG Signature

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 prezentēs jaunu premium mājas izklaides un sadzīves iekārtu klāstu. LG augstākās klases produktiem tika radīts jauns, uz unikālām inovācijām orientēts zīmols – LG SIGNATURE.

LG_SIGNATURE_1

LG SIGNATURE produktu klāsts, kurā sākotnēji tiks iekļauti televizori, ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas un gaisa attīrītāji, ir rūpīgi izraudzīts un radīts tiešā sadarbībā ar vadošajiem dizaina ekspertiem. „Būtības” vizualizācija bijusi galvenā LG SIGNATURE zīmola dizaina filozofijas iedvesma. Rezultātā radīta augstākās kvalitātes produktu līnija, kas to īpašniekiem sniedz ekskluzivitātes sajūtu. Elegantais un intuitīvais izskats, stikla kā pamata materiāla maksimizēšana, gudro sensoru ieviešana un neredzamais statīvs – tas viss veicinājis LG SIGNATURE galīgo izskatu un sajūtu.

LG_SIGNATURE_Logo_w

„Izmantojot labāko no LG satriecošajām tehnoloģijām un dizainu inovācijām, LG SIGNATURE zīmols radīs jaunas iespējas augstākās klases iekārtām un plaša patēriņa elektronikas precēm,” norāda LG globālā marketinga viceprezidents Braians Na.

Aicinām apmeklēt www.LGSIGNATURE.com, lai vēl pirms CES izstādes gūtu nelielu ieskatu jaunajā LG zīmola piedāvājumā.