CES 2016: LG iepazīstinās ar jaunajām Sound Bar un X-Boom audio sistēmām

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) iepazīstinās ar Music Flow audio un skaņas ekosistēmu klāsta jaunākajiem papildinājumiem – Sound Bar skaļruņiem labākai mājas kinozāles skatīšanās pieredzei un jaudīgo X-Boom audio sistēmu.

X-Boom_CM9960

LG jaunie SH8, SH7 un SH6 Sound Bar skaļruņi ar izsmalcinātu dizainu nevainojami iekļausies teju jebkurā interjerā. Lieliski piemēroti mājas kinozālei Sound Bar SH8 un SH7, tie ir aprīkoti ar bezvadu zemfrekvences skaļruņiem, kas nodrošina bagātīgus basa toņus. Turpretī SH6 ir veidots no sešiem neatkarīgiem skaļruņiem un izmanto novatorisku gaisa kanālu konstrukciju, kas efektīvi izceļ dziļos toņus, ļaujot SH6 sniegt spēcīgu skaņu no savas kompaktās viena korpusa skaļruņa sistēmas.

SH8_SH7

Jaunās 2016.gada LG Sound Bar skaļruņu sistēmas ir aprīkotas ar viena taustiņa iestatīšanu, kas padara mājas kinozāles sistēmas uzstādīšanu par neticami vienkāršu, bet piekļuve galvenajām Sound Bar funkcijām tieši televizora pultī nodrošina tās ātru un ērtu vadību. Sound Bar arī atbalsta LG jauno Adaptīvās skaņas kontroles (Adaptive Sound Control (ASC)) funkciju, ļaujot ierīcēm automātiski mainīt skaņas uzstādījumus, lai pielāgotos dažādiem mediju veidiem. Sound Bar sistēmas Wi-Fi, Bluetooth, Google Cast™ un Auto Music Play iespējas palielina savienojamības potenciālu, ļaujot lietotājam automātiski pārslēgties starp dažādiem satura veidiem un savienojumu metodēm.

X-Boom_OM7560

LG izstādē CES 2016 arī prezentēs trīs jaunās X-Boom audio sistēmas – divus LG X-Boom Solo modeļus (OM7560 un OM5560) un CM9960. X-Boom kalpo kā pilnīgs izklaides risinājums, nodrošinot gan jaudīgu skaņu, gan bezvada savienojamību. Abi X-Boom Solo modeļi lepojas ar pilnīgu audio sistēmu, kas izvietota vienā skaļrunī, sniedzot tiem iespēju nodrošināt intensīvu audio jaudu, kas ir lieliski piemērota ballītēm un citiem lieliem pasākumiem. X-Boom sistēmas Sampler Creator funkcija ļauj ierakstīt jebkuru skaņu savā viedtālrunī un ar bezvadu savienojuma palīdzību to pārraidīt uz X-Boom. Visi trīs produkti ir aprīkoti ar unikālo Party Thruster pārslēgu, kas nodrošina iespēju radīt aizraujošus daudzkrāsu gaismu šovus, kas nevainojami sinhronizējas ar sistēmas audio skanējumu.