LG Electronics izveido pasaulē lielāko OLED displeju izkārtni

Vadošais OLED TV ražotājs LG Electronics Seulas starptautiskajā lidostā Incheon (Dienvidkoreja) atklāja divas pasaulē lielākās OLED displeju izkārtnes. Lai izveidotu šīs milzīgās izkārtnes, kas atrodas godalgotās lidostas galvenajā terminālī, LG izveidoja ciešu sadarbību ar slaveno franču dizaina uzņēmumu Wilmotte & Associés.

OLED Signage Incheon Airport_2

Katra izkārtne ir 13 metrus augsta un 8 metrus plata un sastāv no 140 izliektajiem 55 collu OLED displejiem. Abas izkārtnes demonstrēs dažāda veida saturu, lai izceltu OLED tehnoloģijas īpašības – piemēram, tiks demonstrēta iespaidīga uguņošana. Ņemot vērā, ka OLED pikseļi ir pašizgaismojoši, izkārtnēm nav nepieciešams papildu LED izgaismošanas atbalsts, un tās ir vieglas un elastīgas.

OLED Signage Incheon Airport_3

“Šīs OLED displeju izkārtnes lieliski iederas mūsu lidostā, kas pasaulē ir pazīstama ar progresīvu tehnoloģiju pielietojumu,” teica Park Wan-su, starptautiskās lidostas Incheon prezidents un izpilddirektors. “Katru gadu lidostā viesojas miljoniem ceļotāju, un mēs vienmēr vēlamies viņiem izrādīt modernākās tehnoloģijas, kas radušās Dienvidkorejā. OLED ir viena no tādām tehnoloģijām.”

OLED Signage Incheon Airport_1

“Lai arī pats fakts, ka esam izveidojuši lielāko OLED displeju izkārtni, ir lepošanās vērts, mēs vairāk priecājamies par iespēju iepazīstināt ceļotājus no visas pasaules ar OLED tehnoloģiju burvību,” teica Ro Se Yong, LG Electronics vecākais viceprezidents un B2B risinājumu nodaļas vadītājs. “OLED tehnoloģijas burvību un priekšrocības var tikai ieraudzīt, ne aprakstīt.”