LG pirmais Latvijā sāk tirgot 4K OLED televizorus

Pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs LG Electronics (LG) sāk piedāvāt savu revolucionāro produktu arī Latvijā. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 65 un 55 collu ekrāniem (modeļi 65EC970V un 55EG920V), aprīkoti ar labāko šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 4K OLED 2

LG 4K OLED (3840 x 2160) televizors aprīkots ar LG patentēto WRGB tehnoloģiju, radot visdzīvākās krāsas un neierobežotu kontrasta attiecību. Tāpat patstāvīgi apgaismotie pikseļi ar bagātīgākām, dzidrākām un dabiskākām nokrāsām garantē padziļinātāku melno krāsu, bet to ātrā reakcija palīdz televizoriem atveidot kustību nevainojami, bez ņirboņas vai aizmiglošanās.

LG 4K OLED 1

Plānais, izliektais LG 4K OLED televizora ekrāns ir gan kinematogrāfisks, gan stilīgs. Savukārt LG vairāku kanālu ULTRA SURROUND skaņas sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar slaveno audio ekspertu Harman Kardon, nodrošina audio veiktspēju, kas atbilst televizora attēla augstajai kvalitātei.

LG 4K OLED 3

Papildus izcilai attēla kvalitātei, jaunais 55EG920V televizors ir aprīkots arī ar LG atjaunināto Smart TV platformu webOS 2.0, kas balstās uz 3 pīlāriem – vienkārša savienošana, vienkārša pārslēgšana un vienkārša izpētīšana, tādējādi ērtību paceļot pilnīgi jaunā līmenī, vienlaikus pārvaldot vairāk satura iespēju nekā līdz šim. Tāpat jauninājums webOS 2.0 platformā ir My Channels funkcija, kas nodrošina iespēju lietotājiem individuāli pielāgot savus iecienītākos televīzijas kanālus.

LG 4K OLED 4