LG saņem 21 CES 2016 Inovāciju balvas

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) atzinusi LG Electronics (LG) izcilību dizaina un tehnoloģiju sasniegumos, uzņēmumam piešķirot 21 apbalvojumu par novatoriskiem produktiem, kas tiks prezentēti starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016 Lasvegasā no 2016. gada 6. līdz 9. janvārim. LG prestižās CES 2016 Inovāciju balvas saņēmusi desmit kategorijās – sadzīves iekārtas, datoru perifērās ierīces, datoru iekārtas un komponentes, Smart mājoklis, video displeji, austiņas, valkājamās ierīces, bezvadu ierīces un bezvadu ierīču aksesuāri.

2016 CES Best of Innovation_logo

CES 2016 Inovāciju balvu ieguvušo iekārtu vidū ir LG 77 collu 4K OLED televizors, jaunais LG V10 viedtālrunis un revolucionārā LG TWIN Wash veļas mazgājamā mašīna. Šis jau ir ceturtais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori un viedtālruņi saņem CES Inovāciju balvas.

„LG ir apņiemies nodrošināt inovācijas labākai dzīvei, un mūsu CES 2016 Inovāciju balvas desmit kategorijās norāda, ka mēs veiksmīgi pildām mūsu zīmola solījumu,” uzsvēra LG Electronics USA prezidents un vadītājs Viljams Čo.

LG 77 collu 4K OLED televizors, kas ieguvis CES 2016 Inovāciju apbalvojumu video displeju kategorijā apvienojumā ar moderno dizaina estētiku nodrošina HDR premium veiktspēju un sniedz patiesi vienreizēju attēla kvalitāti ar ideālu melno toni un satriecošām krāsām. Tāpat starp uzvarētājiem ir jaunais modernais projekts, UltraWide monitors un premium klases vieglie portatīvo datoru produkti.

LG TWIN Wash veļasmašīna ar pamatnē novietotu SideKick nodalījumu ir nozarē pirmā mājas veļasmašīna, kas ļauj lietotājiem vienlaicīgi mazgāt divas atsevišķas veļas ielādes. SideKick nodalījums ir īpaši radīts nelielu apģērba gabalu mazgāšanai un ir savietojams ar vairumu LG priekšējās ielādes veļasmašīnu. CES Inovāciju balvu ieguva arī apģērbu pārvaldes sistēma LG Style, kas ir vienkāršs un laiku ietaupošs veids, kā uzturēt un atsvaidzināt tādus grūti kopjamus apģērbus kā uzvalkus, mēteļus, blūzes un džemperus.

2016 CES Innovation_logo

Arī jaunais LG V10 viedtelefons saņēmis CEA atzinību. Viedtālrunis ir radīts izturībai un aprīkots ar diviem ekrāniem, duālu priekšējo kameru, manuālo video režīmu un 32 bitu Hi-Fi DAC. Citu CRS 2016 Inovāciju balvu saņēmušo LG mobilo produktu vidū ir viedpulkstenis LG Watch Urbane 2nd Edition, austiņas LG TONE Active un klaviatūra LG Rolly Keyboard.

CES Inovāciju balvas izceļ nozīmīgākos sasniegumus produktu dizainā un inovācijās, un tās ik gadu piešķir īpaši izraudzīta žūrija, kurā līdzdarbojas augsti novērtēti industrijas profesionāļi – dizaineri, inženieri, žurnālisti, kuri vērtē dažādus nominēto produktu aspektus, tostarp vērtību lietotājam, estētiku, inovatīvu dizainu un pienesumu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Kopš LG zīmola oficiālas prezentēšanas ASV 2004. gada CES izstādē LG saņēma vairāk nekā 170 CES Inovāciju balvas.