LG nosaukts par Gada zīmolu Red Dot dizaina konkursā

LG Electronics (LG) vienā no pasaules vadošajiem dizaina konkursiem Red Dot tika pagodināts ar Gada zīmola apbalvojumu. Ar šo pagodinājumu LG pievienojas tādiem slaveniem šī apbalvojuma ieguvējiem kā PepsiCo, Audi AG un Mercedes-Benz. LG arī kļuvis par tikai trešo uzņēmumu, kas ieguvis gan Gada zīmola, gan Gada dizaina komandas apbalvojumu, kuru LG saņēma 2006. gadā.

CD2015_Brand_of_the_year_rgb

Gada zīmola tituls LG piešķirts par šī gada laikā uzņēmuma 13 iegūtajām Red Dot godalgām Komunikāciju dizaina kategorijā. Šogad godalgu saņēmušo ierīču vidū ir viedtālrunis LG G4 un viedpulkstenis LG Watch Urbane.

„LG Electronics zīmola vadība savās prasmēs šajā jomā ir nesalīdzināma. Korporatīvais sauklis to lieliski rezumē – Life’s Good,” norāda Red Dot dizaina balvas dibinātājs un vadītājs profesors Pīters Zeks. „Jebkurš, kurš investē LG produktā, tūlīt pamana, ka viņa vai viņas dzīve tādēļ kļūst nedaudz pievilcīgāka.”

G4GUI_main

„Saņemt Red Dot godalgu ir pacilājoši, turklāt tā demonstrē LG līderpozīcijas dizaina jomā, kārtējo reizi apstiprinot mūsu nodošanos gan novatoriskam dizainam, gan intuitīvai patērētāju pieredzei,” stāsta LG Electronics korporatīvā dizaina viceprezidents un vadītājs No Čaņho. „Mēs turpināsim radīt un attīstīt kreatīvus risinājums, kas rada pozitīvu emocionālu reakciju un padziļina attiecības starp mūsu zīmolu un patērētājiem, lai arī turpmāk atbilstu mūsu moto – Innovations for a Better Life.”

Logo 수정 사항