LG paplašina augstas energoefektivitātes TurboWash™ veļas mazgājamo mašīnu klāstu Latvijā

LG Electronics (LG) ir paplašinājis Latvijā pieejamo TurboWash™ veļas mašīnu klāstu ar četriem veļas mašīnu modeļiem ar palielinātu ietilpību (modeļi: FH4A8TDN2, FH4U2TDN0, FH4U2VCN2 un FH4U2VDN). Jaunie modeļi piedāvā līdz 8 un 9 kg palielinātu ietilpību, saglabājot tādu pašu kompakto izmēru kā citām šīs klases veļasmašīnām. Pateicoties TurboWash™ un plaši atzītajai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne vien atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj tās par 40 procentiem. Panākot ātrākus mazgāšanas rezultātus, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash™ tehnoloģiju, palīdz mājas īpašniekiem samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai.

FH4U2TDN0-2

Revolucionārās TurboWash™ tehnoloģijas ievērojamākā iezīme ir tās energoefektivitāte – lietojot veļas mašīnu TurboWash™ režīmā, enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz pat 15%, savukārt ūdens patēriņš – līdz pat 40%, ievērojami samazinās arī kopējais mazgāšanas laiks. Tagad ierastie mazgāšanas cikli – Cotton, Cotton Large, Mix un Easy Care – no sākuma līdz beigām aizņem vien 59 minūtes. Papildus izcilajiem efektivitātes standartiem kompaktajām LG TurboWash™ veļas mašīnām ir pieejami divi dizaina risinājumi – standarta un premium klases, tādējādi pielāgojoties dažādām gaumēm un budžetiem.

FH4U2TDN0-1

TurboWash™ ir aprīkots ar NFC atbalstu, ļaujot ātri savienot un lejupielādēt datus starp viedtālruni un LG viedajām ierīcēm, lejupielādēt papildu mazgāšanas programmas un efektīvi veikt problēmu diagnostiku, novēršot dārgus un neērtus servisa apmeklējumus vai meistara izsaukumus.

FH4A8TDN2_Front