LG iepazīstina ar V10 – kreatīvi izstrādātu viedtālruni

LG Electronics (LG) pavisam nesen prezentēja savu jaunāko viedtālruni – pirmo V sērijas modeli V10, kas ir speciāli radīts aktīvam sociālo tīklu lietotājam, jo nodrošina bagātīgu multivides pieredzi. Salīdzinājumā ar citiem viedtālruņiem, V10 izceļas ar to, ka tam ir otrs ekrāns (Second Screen), duālā priekšējā kamera (Dual Front Camera) un manuālais video režīms (Manual Video Mode). Turklāt V10 korpuss ir ražots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un izturīga silikona.

LG-V10-Black-01

Virs galvenā 5,7 collu QHD IPS Quantum Display ekrāna ir iestrādāts arī otrs ekrāns, kas strādā patstāvīgi un būtiski neietekmē akumulatora patēriņu. Otrs ekrāns var tikt uzstādīts tā, lai tas vienmēr rādītu laika, datuma un akumulatora ikonu, kad galvenais ekrāns netiek lietots. Galvenā ekrāna izmantošanas brīdī otrs ekrāns darbojas kā īsceļu vai iecienītāko aplikāciju palaišanas vieta.

LG-V10-01

LG V10 priekšpusē atrodas arī duālā kamera ar divām atsevišķām lēcām, kas uzņem gan 80 grādu selfijus, gan platleņka 120 grādu selfijus. Ar platleņka kadru ir iespējams uzņemt arī lielisku grupas selfiju, tādējādi nemaz nav nepieciešams tā dēvētais selfiju stiks. Izmantojot Multi-view režīmu, darbojas visas kameras (divas priekšējās un viena aizmugurējā), lai varētu uzņemt fotoattēlu no līdz pat četriem dažādiem skatu punktiem.

LG-V10-Second-Screen

LG V10 lietotājiem piedāvā vēl nebijušu video uzņemšanas un rediģēšanas pieredzi, un ir pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar manuālo video režīmu. Pateicoties iespējai ieraksta laikā manuāli uzstādīt slēdža ātrumu (shutter speed), kadru ātrumu (frame rate), ISO, balto toņu balansu (white balance) un fokusu, ir iespējams iegūt profesionālas kvalitātes video. LG V10 vēl piedāvā tādas papildu funkcijas video satura veidošanai kā Steady Record (stabilizators asākiem video kadriem), Snap Video Mode (režīms, kas ļauj izveidot vienu video no vairākiem citiem īsiem video), Quick Video Editor (iespēja viegli un ērti mainīt kadru ātrumu un pievienot dažādus pēcapstrādes efektus) u.c.

LG-V10-Manual-Camera-Mode

Viedtālruņa ekrānu aizsargā Dura Guard rāmis, kas ir izturīgs pret dažādiem atsitieniem un kritieniem un īpaši aizsargā vājākās vietas – stūrus un apmales. Aizmugurējais un priekšējais korpuss zem ekrāna veidots no Dura Skin materiāla. Dura Skin aizsargā pret skrāpējumiem un plaisām, kā arī ir izstrādāts tā, lai viedtālruni būtu ļoti ērti satvert.

LG V10 ir aprīkots ar jaunu sensoru – lai atbloķētu viedtālruni un iedarbinātu ekrānu, nepieciešams noskenēt savu pirkstu nospiedumu.

Tuvākā mēneša laikā LG V10 būs pieejams Dienvidkorejā un tad sekojoši arī ASV, Ķīnā un citās lielākajās Āzijas, Latīņamerikas un Tuvo Austrumu valstīs. Diemžēl Baltijas valstīts viedtālrunis nebūs pieejams.