LG Display: “OLED revolucionarizēs patērētāju ikdienu”

LG Display vadošais direktors un prezidents Dr. Sang Beom Han IFA 2015 patērētāju izstādes atklāšanas uzrunā paziņoja, ka OLED ir nozīmīgs pavērsiens displeju tehnoloģijas jomā, kas izmainīs katra patērētāja ikdienu.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Savā uzrunā ar nosaukumu “Kā displeji izmainīs mūsu dzīves” Dr.Han uzsvēra: “Mēs šobrīd dzīvojam displeju laikmetā. Ar to palīdzību mēs komunicējam un dalāmies ar informāciju. Caur displejiem mēs veidojam vīzijas par nākotni.”

Photo6) LGD_IFA2015_Keynote Speech

Dr. Han skaidroja, ka OLED tehnoloģija maksimāli palielina realitātes sajūtu un sniedz lielisku attēla kvalitāti. Atšķirībā no citiem parastajiem displejiem, OLED ekrāna pikseļi izgaismo paši sevi, tādējādi radot pārāku gaismas un krāsu diapozonu. OLED displeji var tikt plaši izmantoti, sākot no dažādām patērētāju nēsājamajām ierīcēm un modes aksesuāriem līdz interjera objektiem.

Photo4) LG Display 55-inch Double-sided Display

OLED displeji tehnoloģiski nav tik sarežģīta kā LCD, turklāt pašlaik tos iespējams ražot lētāk. Pateicoties OLED progresīvajām īpašībām (salokāms, valkājams un elastīgs) un lieliskajai veiktspējai, to noteikti var saukt par nākamās paaudzes tehnoloģiju. Lai gan LG Display izvēlējušies sarežģītu ceļu, padarot OLED par uzņēmuma vadošo tehnoloģiju, Dr. Han atzīst, ka uzņēmums ir lepns, jo tam ir izdevies sasniegt mērķi – izveidot displeju, kas realizē cilvēku iztēli un sapņus.

Photo2) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Izstādē IFA 2015 LG Display prezentēja vairākus OLED prototipus, to skaitā arī 111 collu viļņveidīgu apbusēju displeju (Vertical Tiling OLED), kas izveidots no trīs savstarpēji savienotiem 65 collu ULTRA HD OLED displejiem. Papildus LG Display prezentēja 55 collu apbusēju displeju komerciālām vajadzībām. Tā biezums ir aptuveni 5,3 mm (plānāks nekā jaunākais viedtālrunis), un ekrāns sver tikai 12 kilogramus. Taču LG Display atrādīja arī vēl plānāku, pie sienas “pielīmējamo” 55 collu OLED displeju – tā biezums ir tikai 1 mm.