IFA 2015: LG iepazīstinās ar jaunākajām Smart Home ierīcēm

Starptautiskajā izstādē IFA 2015, kas šonedēļ norisinās Berlīnē, LG Electronics (LG) iepazīstinās ar jaunākajām Smart Home ierīcēm. Inovatīvo LG SmartThinQ sensoru var pievienot pie vairākām sadzīves tehnikas iekārtām, lai padarītu tās “viedas”. LG iepazīstinās arī ar Smart Lightwave krāsni un Smart gaisa kondicionieri, kuros pieejama AllJoyn sistēma – atvērta platforma, kas ļauj savienot dažādas ierīces ar internetu.

LG-SmartThinQ-Sensor-02
SmartThinQ sensoru var pievienot tādām mājās esošām sadzīves tehnikas ierīcēm kā veļas mašīna vai ledusskapis, lai noteiktu precīzu vibrācijas un temperatūras līmeni un tālāk nosūtītu šo informāciju uz speciālu SmartThinQ viedtālruņa aplikāciju. Piemēram, veļasmašīna, pie kuras durvīm piestiprināts sensors kļūst par viedu ierīci, kas informē lietotāju tad, kad noslēdzas kokrēts veļas mazgāšanas cikls. Pievienojot SmartThinQ ledusskapim, tas nosūtīs paziņojumu uz savienoto viedtālruni, ja kādam pārtikas produktam drīzumā beigsies termiņš. Sensors uzskaitīs arī to, cik daudz reižu tiek atvērtas ledusskapja durvis. Ja sensors tiks pievienots kondicionierim, lietotāji varēs kontrolēt šo ierīci attālināti ar SmartThinQ viedtālruņa aplikāciju.

AllJoyn ir starptautiski atzīta platforma (to atzinuši visi Internet of Things konsorcija Allseen Alliance dalībnieki – vairāk nekā 180 dažādu nozaru uzņēmumi), kas veidota tā, lai ierīces un aplikācijas būtu viegli savienojamas. Pateicoties AllJoyn, LG Smart Lightwave krāsns lietotāji var lejupielādēt, atjaunot un dalīties ar receptēm ar draugiem un radiniekiem, izmantojot mobilās ierīces. LG Smart Lightwave krāsnij ir arī Wi-Fi pieeja, tādējādi ļaujot lietotājiem uzstādīt konkrētu gatavošanas režīmu, temperatūru un laiku. Toties LG Smart kondicioniera lietotāji ne tikai saņem informāciju par to, kad nepieciešams nomainīt filtru, bet arī var vadīt ierīci no sava viedtālruņa, nodrošinot patīkamu mājokļa klimatu jebkurā brīdī.

LG-SmartThinQ-Sensor-01

“Pagaidām lietotāji vēl nav pieņēmuši un pielāgojušies Smart Home ierīcēm, jo valda uzskats, ka šī tehnoloģija ir grūti pieejama,” teica Jo Seong-jin, uzņēmuma LG Electronics Home Appliance & Air Solution vadošais direktors un prezidents. “Tāda jaunākā tehnoloģija kā LG SmartThinQ tikai pierāda, ka LG vēlas saglabāt līdera pozīciju Smart Home tirgū.”

LG viedās ierīces un daudz citu produktu būs iespēja apskatīt Berlīnē, izstādē IFA 2015, no 4. līdz 9. septembrim.