IFA 2015: LG iepazīstina ar pilna formāta kabatas klaviatūru

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2015, Berlīnē, prezentēs nozarē pirmo sarullējamo bezvadu kabatas klaviatūru. LG Rolly klaviatūra (modelis KBB-700) salokās pa tās četrām rindām, izveidojot viegli pārnēsājamu „stienīti”, kuru ērti ielikt kabatā, somiņā vai portfelī.

LG Rolly Keyboard 1

Apvienojumā ar augsta kontrasta taustiņiem un salokāmu statīvu mobilajām ierīcēm, rakstīšana ar LG Rolly klaviatūru ir ļoti ērta. Tās 17mm taustiņu laukums ir gandrīz tikpat ērts kā 18mm standarta galda virsmu klaviatūru taustiņu laukums. Rakstīšana ar šo klaviatūru, kas izgatavota no triecienizturīga un ilglietojama polikarbonāta un melnas ABS plastmasas, nodrošina patīkamu pieskāriena sajūtu, ko nespēj sniegt elastīgas silikona klaviatūras. Salokāmi divi izturīgi statīvi notur viedtālruņus, kā arī planšetdatorus[1] vertikālā stāvoklī. Vienkārši atritinot Rolly klaviatūru, tiek nodrošināta automātiska savienošanās funkcija. Viena AAA baterija klaviatūru tās vidējā lietošanas kapacitātē spēj darbināt līdz pat trīs mēnešiem.

LG Rolly Keyboard 4

„LG Rolly klaviatūra ir tikai viena no daudzajām premium ierīcēm, kuras mēs prezentēsim turpmākajos mēnešos, paplašinot LG aksesuāru piedāvājumu,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. viceprezidents Seo Jangsjae. „Mērķis bija radīt produktu, kas var sniegt lielāku pievienoto vērtību LG viedtālruņiem un planšetdatoriem, vienlaikus piedāvājot unikālu dizaina risinājumu, kas līdz šim nav ticis izmantots.”

LG Rolly Keyboard 3

LG Rolly Keyboard 5

LG Rolly Keyboard 2

LG Rolly Keyboard

IFA 2015 izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar LG Rolly klaviatūru LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 4. līdz 9. septembrim.

 

[1] Piemērota planšetdatoriem ar ekrāniem līdz 10 collām diametrā

  • Alexey Malihin

    Will it be friendly to 8″ too?