Izstādē IFA 2015 LG iepazīstinās ar divām jaunām bezvadu audio ierīcēm

LG Electronics paplašina bezvadu audio ierīču klāstu ar diviem jauniem Bluetooth skaļruņiem, kas tiks prezentēti izstādē IFA 2015 Berlīnē. Modeļi LG Music Flow P5 un SoundPop 360 tika izstrādāti tiem patērētājiem, kuri vēlas apvienot portatīvā skaļruņa ērtības ar izcilu skaņas kvalitāti.

SoundPop 360_Music Flow P5

Viens no jaunumiem, LG Music Flow P5, ir aprīkots ar LG Auto Music Play funkciju, kas ļauj automātiski atskaņot mūziku, tiklīdz tās avots nonāk skaļruņa uztveres laukā. LG Music Flow P5 akumulatora izturība ir 15 stundas no vietas, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai klausītos savu iemīļotāko mūziku visas dienas garumā.

Music Flow P5

LG SoundPop 360 tika veidots tā, lai viegli iekļautos klausītāju ikdienā un mājokļa interjerā. Skaļruņa iespaidīgā veiktspēja un kompaktais dizains tika panākts, sadarbojoties divām uzņēmuma vienībām, LG Home Entertainment and LG Mobile Communcations. Cilindriskā forma ļauj iegūt lielisku atskaņošanas kvalitāti neatkarīgi no tā, kurā pusē atrodas klausītājs. SoundPop 360 būs izcils ballīšu sabiedrotais, atskaņojot mūziku līdz pat 20 stundām no vietas.

Abiem skaļruņu modeļiem ir īpašas funkcijas, kas pieejamas tikai LG bezvadu audio ierīcēs. Multi Point ļauj savienot skaļruni ar vairākām Bluetooth ierīcēm vienlaicīgi, savukārt Dual Play rūpējas par to, ka divi LG Bluetooth skaļruņi var būt savienoti ar vienu mobilo ierīci. Noderīga funkcija ir arī TV Sound sync, ar kuras palīdzību ir iespējams savienot skaļruņus ar Bluetooth saderīgu televizoru.

SoundPop 360

“Ņemot vērā, ka esam līderi Internet of Things (IoT) laikmetā, kur daudz un dažādos objektos ir pieejams interneta savienojums, mēs vēlējamies radīt inovatīvu audio ekosistēmu. Lai sasniegtu mērķi, LG audio ierīcēs ir iekļāvis augstākās kvalitātes audio tehnoloģiju, kā arī iespēju savstarpēji savienot ierīces tīklā,” teica Min Byung-hoon, LG Home Entertainment Company audio daļas vecākais vice prezidents.

LG paplašināto skaļruņu klāstu un Music Flow P5 speciālizlaidumu būs iespēja apskatīt Berlīnē, izstādē IFA 2015, no 4. līdz 9. septembrim.