LG 2015.gadā pasaulē dubultos OLED televizoru piedāvājumu

LG Electronics (LG), kas ir pasaulē pirmais 4K OLED televizoru ražotājs, nākamnedēļ izstādē IFA 2015 Berlīnē prezentēs četrus jaunus OLED televizorus. Starp šiem televizoriem būs pasaulē pirmie 4K augsta dinamiskā diapazona (HDR) OLED televizori (modeļi 65/55EF9500 un 55EG9200) un izliekts OLED televizors (modelis 55EG9100).

LG OLED TV Lineup IFA

LG izstrādātā un nozarē vadošā OLED ekrānu tehnoloģija nodrošina absolūti precīzu melna toņa attēlošanu, tādējādi padarot tos ideāli piemērotus HDR saturam. OLED televizori spēj nodrošināt nepieciešamo HDR apgaismojuma diapazonu ar zemāku maksimālo gaišumu, tādējādi piedāvājot nevainojamu un būtiski ērtāku skatīšanās pieredzi. Turklāt LG OLED televizori ar HDR satura attēlošanas iespējām nodrošina patērētājiem iespēju skatīties HDR saturu gan no straumēšanas, gan ārējiem avotiem.

Iedvesmojoties no LG Art Slim dizaina filozofijas, jaunajiem OLED televizoriem ir gandrīz neredzams rāmis, jo sevišķi modeļos EG9200 un EG9100, kur rāmja biezums plānākajā vietā ir vien 4,8mm, kas ir plānāks nekā vairumam viedtālruņu. Caurspīdīgais televizora statīvs uzlabo skatīšanās pieredzi, samazinot vizuālos traucējumus ap ekrānu.

Visi LG 4K OLED televizori ir aprīkoti ar webOS 2.0. Pateicoties uzlabotajai lietotāju saskarnei un modernajām funkcijām, webOS 2.0 padara darbošanos ar Smart TV vienkāršāku, vieglāku un intuitīvāku. Turklāt LG 4K OLED televizoru skaļruņi ir izstrādāti sadarbībā ar audio nozares līderi Harman/Kardon, lai nodrošinātu nevainojamu skaņas kvalitāti.

Ar paplašināto 2015. gada OLED televizoru modeļu klāstu, kas ietver deviņus dažāda izmēra un tipa modeļus, LG demonstrē savu apņemšanos padarīt OLED nepārspējamo skatīšanās pieredzi pieejamu arvien vairāk patērētājiem.

IFA 2015 apmeklētāji varēs iepazīties ar OLED televizoru modeļiem LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 4. līdz 9. septembrim.