IFA 2015: LG jaunais, izkliektais Music Flow Sound Bar skaļrunis skan tikpat labi kā izskatās

Izsmalcinātais LG Electronics (LG) bezvada izliektais Music Flow Sound Bar skaļrunis HS8 ir ideāls papildinājums kompānijas jaunākajiem izliektā ekrāna televizoriem. 360W, 4,1 kanālu skaļruņu sistēma sniedz daudz vairāk par televizora skatīšanās pieredzes uzlabošanu, tā ļauj skatītājiem izbaudīt skaņu pavisam jaunā veidā.

Curved Sound Bar_2

Skaļruņa izliektā forma pastiprina neticamu klātbūtnes efektu. Ir palielināta vislabākās skaņas zona, jo skaļruņi ir izvietoti abās sistēmas pusēs, tādā veidā paplašinot skaņas aptveres lauku. Dizains un tehnoloģija ir apvienojuši spēkus, lai radītu vienu no labākajiem telpiskās skaņas risinājumiem tirgū.

LG HS8 no konkurējošajām ierīcēm atšķiras ar augsti dinamisko i-Sound režīmu. Šī inovatīvā funkcija uzlabo televīzijas skatīšanās pieredzi, adaptējot skaņas uzstādījumus, lai pielāgotos skaņas dažādībai atbilstoši saturam. i-Sound funkcija spēj tūlītēji interpretēt skatītā saturu un automātiski pielāgot skaņu atbilstoši saturam.

Turklāt izliektais Sound Bar skaļrunis HS8 ir papildināts ar LG Music Flow kolekciju, kas ir savienojama ar Google Cast. Šī ērtā funkcija ļauj HS8 nevainojami izmantot populārākos mūzikas straumēšanas servisus, izmantojot mājas Wi-Fi tīklu mūzikas nosūtīšanai no viedtālruņa vai planšetdatora tieši uz skaļruni.

Pateicoties Wi-Fi un Bluetooth savienojumam, LG HS8 var izmantot audio satura pārraidīšanai daudzās istabās vienlaicīgi, savienojot to ar LG Music Flow skaļruņiem, lai nodrošinātu ideālu klausīšanās pieredzi. Novietojot vairākus skaļruņus vienā telpā, aktivējas mājas kinozāles režīms, nodrošinot skatītājam pilnvērtīgu kinozāles pieredzi. Tāpat iespējams ieslēgt daudzistabu režīmu, lai visu māju pārvērstu vienā lielā skaņas sistēmā. Lietotāji var kontrolēt mūziku katrā telpā ar vienu mobilo ierīci, kas ļauj izvēlēties vienu muzikālo pavadījumu visai mājai vai arī izvēlēties atšķirīgas dziesmas katrai istabai. HS8 piemīt vēl viena unikāla funkcija – to var savienot ar astoņu populāru ražotāju televīzijas tālvadības pultīm.

Curved Sound Bar_1

“Kā kompānija, kas tirgū ievedusi izskatīgo izliekto televizoru, ir tikai pašsaprotami, ka mēs turpinām ar saskanīgu izliektu audio produktu,” sacīja Min Byuong-hoon, LG Home Entertainment Company patērētāju audiovizuālās nodaļas vecākais viceprezidents. “Digitālajā gadsimtā dramatiski mainījies veids, kā patērētāji klausās mūziku, tādēļ LG Music Flow ir mūsu atbilde filmu un mūzikas mīļotāju vēlmei pēc skaistām ierīcēm, kuru sniegums ir tikpat labs, cik izskats.”

HS8 būs iespējams aplūkot IFA laikā LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 4. līdz 9. septembrim.

LG HS8 galvenās specifikācijas:

  • Savienojamība:

Automātiska mūzikas atskaņošana: sinhronizējas ar lietotāja mobilajām ierīcēm ar Wi-Fi palīdzību, lai automātiski pārnestu mūziku uz Sound Bar;

Viedtālruņa lietotnes kontrole: Smart UX (plaša meklēšana, mūzikas krātuves pārvalde);

  • Google Cast: Vienkārša pieeja interneta straumēšanas un radio lietotnēm, tostarp Google Play™ Music, Pandora, Songza, TuneIn, iHeartRadio un Radio, u.c. (pieejamie pakalpojumi dažādās valstīs var būt atšķirīgi);
  • Tīkls: Wi-Fi / Bluetooth 4.0;
  • Darba režīmi: Daudzistabu režīms / Mājas kinozāles režīms;
  • Skaņa: i-Sound / 4 skaļruņi (2 priekšā, 1 pa kreisi, 1 pa labi) / LG Auto Sound Engine / SFX Stereo Surround Sound / 24bit/192KHz Sampling / LG Sound Sync;
  • Jauda: 4.1 kanālu skaļruņu sistēma / 360W;
  • Izmērs (platums/biezums/augstums): 1200mm x 43mm x 82mm;
  • Piestiprināms pie sienas;
  • Savienojams ar televīzijas tālvadības pultīm.