YouTube populārākās personības sniedz ieskatu par labākajām LG G4 īpašībām

LG Electronics (LG) šobrīd sadarbojas ar lielākajām YouTube zvaigznēm no visas pasaules, lai izceltu labākās un unikālākās LG viedtālruņa G4 īpašības. Piecas YouTube slavenības ir pieņēmušas izaicinājumu visu vasaru sagatavot un publicēt savos YouTube kanālos interesantus un izklaidējošus video par LG G4.

LG-G4-Youtube-Campaign

Šobrīd ir iespējams noskatīties jau 9 video:

  • Aleksa Čeikona (Alex Chacon) YouTube video ir vairāk nekā 18 miljonu skatījumu. Alekss ieguva pasaules slavu ar savu video-selfiju, kas bija uzņemts katru dienu, 600 dienas pēc kārtas, atrodoties 36 valstīs. Šoreiz viņš devās ceļojumā rietumu ASV daļā kopā ar LG G4 – Alekss uzņēma selfijus vairākās aizraujošās vietās, kā arī sniedza skatītājiem radošus padomus par selfiju uzņemšanu.
  • Trīs cilvēku komandas, YouTube vietnē zināma kā Barbixas, video ir ieguvuši jau vairāk nekā 525 miljonu skatījumu, pateicoties saviem improvizācijas šoviem. Barbixas ir uzņēmuši divus video par LG G4, tostarp arī video rullīti ar izklaidējošiem aizkadra skatiem.
  • Dude Perfect YouTube kanālam ir 6 miljoni pastāvīgie sekotāji, un viņa video ir vairāk nekā 780 miljonu skatījumu. Pagājušā gadā viņš izveidoja speciālu video, lai demonstrētu viedtālruņa G3 kameras revolucionāro Laser Auto Focus īpašību. Šajā vasarā viņš saviem faniem prezentē labākās G4 kameras īpašības kopā ar slaveno lakrosa spēlētāju Paulu Rabilu (Paul Rabil).
  • Felipe Neto ir brazīliešu YouTube slavenība, kurš Brazīlijā pazīstams kā ideju ģenerators populārajam izklaides šovam Parafernalha. Savos video viņš runā par selfijiem kā pašsaprotamu dzīves sastāvdaļu, sniedzot arī interesantus padomus par labāko selfiju uzņemšanu ar LG G4.
  • OHA Diyorum ir populārs duo no Turcijas, kas apskata tādus tematus kā futbola likumu apiešana un baklavas pareiza ēšana. Līdz šim viņiem ir izdevies izpelnīties 2.1 miljonu skatījumu.

“Mūsu sadarbība ar YouTube slavenībām un atbalstītājiem ir ļoti nozīmīga, lai veiksmīgi komunicētu LG G4 lieliskās īpašības patērētājiem,” teica Chris Yie, LG mobilo operāciju viceprezidents un mārketinga komunikāciju vadītājs. “Visas radošās idejas un viedokļi ir viņu pašu, viņiem netika dots neviens scenārijs. Tieši tāpēc šis Youtube projekts par LG G4 ir tik autentisks.”

Pieminētos video var noskatīties LG oficiālajā YouTube kanālā, Facebook, kā arī katras nosauktās zvaigznes Youtube kanālā.