Domā zaļi un ietaupi ar LG energoefektīvajām ierīcēm

Vides aizsardzības jautājumi kļūst aizvien svarīgāki patērētājiem visā pasaulē. Izdarīt videi draudzīgu pirkuma izvēli ir ne tikai labi mūsu planētai, tas var būt arī finansiāli izdevīgi patērētajam. LG Electronics (LG) ir guvusi ievērojamus panākumus, ražojot videi draudzīgas ierīces, gaisa kondicionierus un citas ierīces. Samazinot kopējo enerģijas patēriņu, tehnoloģiski attīstītie LG produkti palīdz lietotājiem ietaupīt naudu, samazinot elektroenerģijas rēķinus, kā arī samazinoties pieprasījumam pēc elektrības, tiek minimizēts piesārņojuma līmenis.

LG_1

Pildot savu apņemšanos – piedāvāt klientiem efektīvu un tādējādi arī videi draudzīgu patērētāju elektroniku – LG jau ir ieguvusi šādus sertifikātus: ASV Vides aizsardzības aģentūras un Enerģētikas departamenta Enerģijas zvaigzni (Energy Star), ES Ecolabel, kā arī TUV Zaļo zīmi (Green Mark). 2015.gadā Vides aizsardzības aģentūra jau ceturto gadu pēc kārtas LG piešķīra ENERGY STAR Partner of the Year titulu par ilgstošu izcilību.

OLED – augstākā attēla kvalitāte bez kaitējuma videi

Televīzijas tehnoloģijā valda tendence ražot aizvien enerģētiski efektīvākus modeļus. No klasiskajiem televizoriem uz LCD, tad LED un tagad OLED, attēla kvalitātei veicot ievērojamus uzlabojumus, tikpat iespaidīgs ir arī enerģijas patēriņa samazinājums. Kaut gan lielāki ekrāni bieži patērē vairāk enerģijas, lietojot fosforescenci (kas spēj gaismā pārvērst četras reizes vairāk elektrības kā citi materiāli) mazu lampiņu vietā, OLED televizori ir ievērojami efektīvāki enerģijas taupīšanas ziņā nekā LED.

LG 6 Motion Direct Drive – energoefektīvākā veļas mašīna pasaulē

LG ir nozares priekšgalā, izstrādājot konkurētspējīgas veļas mašīnas, kas veiksmīgi savieno energoefektivitāti un lielisku snieguma kvalitāti. LG EcoHybrid veļas žāvētājs ir izstrādāts tā, lai sasniegtu lieliskus energoefektivitātes rādītājus, padarot to par vienu no dažiem ETA (Emerging Technology Award) sertificētajiem žāvētājiem tirgū. EcoHybrid augsti attīstītā Heat Pump tehnoloģija atkārtoti izmanto siltumu, kas ļauj ietaupīt par līdz pat 53 procentiem vairāk enerģijas nekā to spēj tipiskie veļas žāvētāji.

LG_Velasmasina_3

Papildus lieliskajiem LG EcoHybrid rādītājiem, Direct Drive ar motoru darbinātās TurboWash™ veļas mašīnas sasniedz nepārspētus vides aizsardzības rādītājus. Ar gada enerģijas patēriņu tikai 117kWh apmērā, LG TurboWash™ ir energoefektīvākā veļas mašīna pasaulē. Tās enerģijas patēriņa rādītāji to padara par 40% efektīvāku nekā to pieprasa ES A+++ pakāpe, kas ir augstākais sertificēšanas līmenis, ko piešķir sadzīves tehnikas ierīcēm. Salīdzinot ar parastajiem modeļiem, 6 Motion DD samazina skābināšanu par 9 procentiem, resursu patēriņu par 23 procentiem, siltumnīcefekta gāzes izplūdi par 12 procentiem un ozona līmeni samazinošās vielas par 34 procentiem.

Enerģiju taupošie Door-in-Door ledusskapji

Pievienojot papildus durvis saviem Dual Door-in-Door ledusskapjiem, LG demonstrē, kā attīstīta tehnoloģija spēj paaugstināt ērtību lietotājiem, reizē padarot produkciju videi draudzīgāku. Šie mūsdienīgie ledusskapji arī lieto LG revolucionāro Inverter Linear Compressor, ļaujot tiem patērēt par 36 procentiem mazāk enerģijas un radīt par 25 procentiem mazāku troksni.

LG_Ledusskapis_2

Papildus durvis palīdz lietotājiem ērtāk izkārtot produktus, jo ir pievienoti vairāki ērti papildus nodalījumi. Tomēr šīs jaunās durvis arī palīdz ledusskapim saglabāt auksto gaisu un samazina aukstā gaisa noplūšanu līdz 47 procentiem. Piedāvājot vietu bieži lietotajiem produktiem Door-in-Door nodalījumos, lietotājiem nav tik bieži jāatver galvenās durvis.