LG Display prezentē nākamās paaudzes displejus starptautiskajā SID 2015 konferencē

 

Starptautiskajā konferencē SID 2015 (Society of Information Displays), kas norisinājās no 2.-4. jūnijam Sanhosē, Kalifornijā, LG Display demonstrēja, kāda būs displeju tehnoloģiju nākotne. SID ir pasaules visprestižākā akadēmiskā asociācija, kas pārstāv displeju industriju. Tās sastāvā ir 6 000 vadošie industrijas pārstāvji – uzņēmumu vadītāji, akadēmiķi un pētnieki no visas pasaules.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Konferencē LG Display akcentēja uzņēmuma ekskluzīvo un progresīvo tehnoloģiju, kā arī apņemšanos vienmēr saviem klientiem nodrošināt labāko pievienoto vērtību. LG Display vecākais viceprezidents un galvenais tehnoloģiju vadītājs In-Byeong Kang SID 2015 konferencē diskutēja par iespējām un izaicinājumiem displeju industrijā, par to, kā mainīgā IT vide un 5G mobilās komunikācijas varētu ietekmēt turpmākās displeju inovācijas. Viņš arī aprakstīja turpmāko attīstības modeli LCD un OLED displejiem.

Uzņēmums prezentēja trīs tehnisko pētījumu rezultātus – pasaulē pirmo 18 collu elastīgo paneli, jaunus OLED tehnoloģijas konceptus, kas radīti liela izmēra Ultra HD OLED televizoriem, kā arī pētījumu par Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloģiju liela izmēra LCD ekrāniem.

Konferences laikā bija iespējams apskatīt LG Display 55, 65, un 77-collu UHD OLED televizorus, kā arī citus OLED produktus, tajā skaitā 1,3 collu apļveida paneli, 5,5 collu izliektu paneli, 6 collu lokāmo paneli un 12,3 collu automobiļu displeju.

LG Display ir kļuvis par AIT tehnoloģiju nozares līderi. AIT izmanto vairākos viedtālruņos, planšetēs, kā arī 15,6 collu portatīvo datoru ekrānu ražošanā un 7 collu automobiļu displejā. Salīdzinot ar iepriekšējo tāda veida tehnoloģiju In-Cell Touch, AIT ir liels sasniegums, jo piedāvā nevainojumas skārienjūtīgās funkcijas. Vēl viena AIT priekšrocība ir tā diferencētais, ļoti plānais dizains.

Uzņēmums ir arī radījis konceptu ar nosaukumu AF-IPS Plus, kas ir ierastās AH-IPS viedtālruņu tehnoloģijas veiksmīgs uzlabojums. Jaunā tehnoloģija nodrošina augstas izšķirtspējas displeju, kas patērē ievērojami mazāk enerģijas. Papildus šīm inovācijām tika prezentēti arī nākamās paaudzes displeji – 55 collu augstas caurlaidības LCD displejs un 21,5 collu automobiļu displejs.