Jaunā LG Hi-Fi audio sistēma – ideālais vasaras ballīšu sabiedrotais

LG Electronics (LG) paplašinājis savu audio sistēmas piedāvājumu Latvijā ar jauno 2900W Hi-Fi sistēmu (modelis CM9740). Lai arī kompakts, CM9740 piedāvā īpaši jaudīgu skaņas veiktspēju ar precīzi noskaņotu basu un automātisku ekvalaizeri, patiesa vasaras festivāla skanējuma radīšanai mājas apstākļos. Daudzpusīgais papildu funkciju klāsts, tostarp Smart DJ, Auto DJ un X Flash, kā arī vairākas mūzikas straumēšanas funkcijas lieliski papildina CM9740 spēcīgo audio skanējumu.

LG_HI-FI_CM9740

Ar 2900W audio izvadi, ko papildina dinamiskais un zemais bass, jaunā LG Hi-Fi audio sistēma nodrošina jaudīgu un bagātīgu skaņu. Sistēma ir veidota no diviem skaļruņiem, melnā un sarkanā krāsā, kuru augstums ir vien 62cm.

Smart DJ funkcija nodrošina lietotājiem iespēju iejusties DJ lomā un miksēt mūziku, izmantojot tādus skaņas efektus kā Flanger, Phaser, Chorus un Delay, vienlaikus radot jaunu ritmu ar Backspin, Crossfade un Beatbox, vai izmantojot skreča un skaņas paraugus, lai uzlabotu savas iecienītākās dziesmas. Auto DJ sapludina vienas dziesmas beigas ar nākamās sākumu, nodrošinot līdzenu mūzikas atskaņošanu. Savukārt X Flash ļauj lietotājiem vizuāli pieredzēt to, ko viņi dzird, raugoties dejas laikā sarkanā un baltā LED apgaismojumā, kura izmaiņas balstās uz mūzikas ritmu.

LG_HI-FI_CM9740_2

CM9740 nodrošina vairākas savienojuma iespējas, tostarp USB, Bluetooth un Portable In. Bluetooth ļauj ar bezvadu savienojuma palīdzību straumēt mūziku tieši no viedtālruņa vai citas savienojamās ierīces, bet standarta 3,5mm audio ieeja nodrošina iespēju pievienot gandrīz jebkuru ierīci, kurai ir austiņu izeja. Turklāt USB Direct Recording funkcija ļauj lietotājiem ierakstīt CD dziesmas vai FM radio programmas USB atmiņas kartē, vienlaicīgi turpinot klausīšanos.

Papildus klasiskajai tālvadības pultij Hi-Fi skaņas sistēmu iespējams kontrolēt arī ar LG Bluetooth Remote aplikācijas palīdzību, kas pārvērtīs jūsu ar NFC funkcijas nodrošināto viedtālruni vai planšetdatoru tālvadības pultī ar plašu funkciju skaitu.

  • Ivo Klamers

    Labs aparāts gribētos tādu iegūt savā īpašumā.

  • Игорь Архипов

    Pats ka DJ’s butu pricigs tadu sev majas, lai kaiminus terorizet ))