LG Innotek izstrādā īpaši jaudīgu kameru viedtālruņiem

Pasaulē vadošais dažādu tehnoloģiju sastāvdaļu un materiālu ražotājs LG Innotek paziņojis, ka ir uzsākta inovatīvas 16MP kameras ražošana viedtālruņiem. Jaunās kameras diafragmas atvērums ir f/1.8, kas ir lielākais diafragmas atvērums, kādu LG Innotek līdz šim radījis šāda veida kamerām. Jaunā kamera būs pieejama jau LG G4 viedtālrunī, kas tiks prezentēts šī mēneša beigās.

 

lg-g4-camera

Uzlabotais dizains nodrošina, ka LG G4 kamera saņems par 80 procentiem vairāk gaismas nekā jau iepriekš izslavētā LG G3 viedtālruņa kamera. Tas nozīmē, ka zema apgaismojuma vidē uzņemtajiem foto būs augstāka kvalitāte, kā arī varēs aizmirst miglainus foto, bildējot objektus kustībā.

LG Innotek ir parūpējies arī par tiem, kuriem vislabāk patīk uzņemt selfijus, izstrādājot līdz šim augstākās izšķirtspējas priekšējo kameru (8 MP). Kamerai ir 0.11mm plāns IR filtrs, kas ir apmēram divas reizes plānāks nekā citi IR filtri un kas ievērojami uzlabo foto krāsu kvalitāti.

“LG Innotek pastāvīgi rūpējas, lai viedtālruņu lietotāji varētu uzņemt arvien kvalitatīvākus foto un iemūžināt īpašus savas dzīves mirkļus,” komentē Ung-boem Lee, LG Innotek galvenais izpilddirektors. “Mums ir patiess gandarījums, ka jaunā tehnoloģija būs pieejama jau nākamajā LG viedtālrunī, jo mēs ticam, ka šīs kameras jauda un precizitāte būs pozitīvs pārsteigums viedtālruņu lietotājiem.”