LG un AMD apvieno spēkus, lai uzlabotu videospēļu kvalitāti

Šobrīd, kad tiek ražots arvien vairāk ekrāna displeju ar jaunākajām un labākajām tehnoloģijām, notiek spraiga diskusija par to, kurus displeju modeļus un kādus to paramaterus ir iecienījuši lietotāji. Sadarbība starp LG Electronics (LG) un AMD ir uzmanības vērta, jo tās rezultātā, iespējams, tiks radīts jauns standards 3D videospēļu pasaulē.

LG_monitor

Videospēļu paradīze: LG 21:9 UltraWide displejs un AMD FreeSync tehnoloģija

LG ir vadošais 21:9 formāta monitoru ražotājs pasaulē un šobrīd izstrādā jaunu 21:9 UltraWide modeli videospēlēm – 34UM67 ar FreeSync tehnoloģiju. LG 34UM67 modelī iebūvētā FreeSync tehnoloģija[1] nodrošina nevainojamu MMORPG videospēļu kvalitāti, kā arī novērš sastopamākās videoattēla problēmas – ievades latentitāti, videoattēla raustīšanos un nevienmērīgu videoattēla atskaņošanu. Šis ir vienīgais 21:9 tipa displeja modelis ar FreeSync tehnoloģiju – tam ir ne tikai augstas kvalitātes UltraWide ekrāns, bet arī AMD FreeSync tehnoloģijas izstrādātais Dynamic Refresh Rate ar līdz pat 75Hz lielu frekvenci.

 

Ekrāna 34 collu IPS panelis novērš jebkādu diskomfortu, kas varētu rasties plato skata leņķu dēļ. Patīkams papildinājums ir arī displeja sRGB99% krāsu palete ar skaidru krāsu spilgtumu, kas nereti ir pieejama tikai augstas klases profesionāļu versijās. Pateicoties vienam no ievērojamākajiem 34UM67 modeļa parametriem – Dynamic Action Sync režīmam – produkta ievades aizkavējums ir tikai 9,6 milisekundes, kā to atzinusi starptautiska sertificēšanas kompānija TÜV Rheinland. Arī uzņēmums PRAD ProAdviser GmbH & Co., kas ievades latentitātes noteikšanai izveidojis trīs dažādas kategorijas, atzinis, ka attiecīgie modeļa 34UM67 parametri ir pirmajā, tātad augstākajā līmenī.

 

Papildu uzlabojumi: Dynamic Action Sync un Black Stabilzer

Izmantojot displeja modeli 34UM67, lietotājiem nav jāsastopas ar lēnu monitora reaģēšanu uz darbībām, tāpat parocīgi ir dažādu režīmu iestatījumi un uzlaboti vizuālie attēli. Piemēram, Black Stabilizer palīdz uzlabot videoattēla kvalitāti, jo atrod redzamā skata tumšāko vietu un automātiski palielina tās spilgtumu. Black Stabilizer arī samazina pēkšņus, spilgtus gaismas uzliesmojumus uz ekrāna, kas nereti ļoti traucē videospēļu lietotājiem. Toties Dynamic Action Sync režīms kontrolē un samazina ievades latentitāti un tādā veidā nodrošina plūstošu un patīkamu spēles darbību.

 

LG34UM67_Key Visual

 

LG un AMD: Sadarbība līdera pozīcijas nodrošināšanai

Ja vēlies spēlēt 3D videospēles izcilā kvalitātē, LG 21:9 UltraWide 34UM67 monitors ar AMD FreeSync tehnoloģiju noteikti ir labākais tirgus piedāvājums, kāds pieejams. Pateicoties IPS displejam ar platu redzeslauku, šis LG monitors videospēļu lietotājiem nodrošina realitātei līdzīgu attēlu. Savukārt AMD FreeSync tehnoloģija rūpējas par to, lai spēle norisinātos bez tehniskas aizķeršanās.

 

“Mēs beidzot esam novērsuši videoattēla raustīšanos un nevienmērīgu videoattēla atskaņošanu – tās bija visbiežāk sastopamās videospēļu problēmas aizvadītajos 30 gados,” tā teica Rojs Teilors, uzņēmuma ISV/IHV Partner Group AMD viceprezidents, starptautiskajā CES 2015 konferencē, “AMD ir ļoti priecīgi par šo sadarbību un produktu LG 34UM67, jo tas ir radīts, lai padarītu spēlēšanas pieredzi vēl labāku visiem videospēļu lietotājiem.”

 

“Mēs paredzam, ka būs nepieciešams paplašināt 21:9 UltraWide monitoru sēriju, ņemot vērā tās potenciālo izaugsmi,” saka Inkū Lī, uzņēmuma LG Electronics Mājas izklaides produktu daļas vecākais viceprezidents un TV un monitoru nodaļas vadītājs, “Ņemot vērā, ka LG 34UM67 ir vienīgais 21:9 formāta monitors ar AMD FreeSync tehnoloģiju, tas noteikti būs iecienīts videospēļu lietotāju vidū, pateicoties ekrāna izcilajai kvalitātei un nevainojamajam izpildījumam.”

 

[1]FreeSync ir pieejams tikai tad, kad savienots ar Display Port