LG prezentē jaunākās nākotnes viedauto tehnoloģijas

LG Electronics (LG) piedalās 85. Žēnevas Starptautiskajā auto izstādē prezentējis nākotnes automašīnu aprīkojumu. Sadarbībā ar vienu no populārākajām automobiļu dizaina studijām Italdesign Guigiaro, radīts Gea koncepta auto, kas aprīkots ar vairākām LG tehnoloģijām un ierīcēm.

Smartcar1 

Gea auto salonā ir tikai LG ražoti displeji. Viens no tiem, 12.3 collu HD IPS displejs, ir novietots gan auto salona centrā, gan pasažieru pusē. Tas uzrāda ar instrumentu kontroli saistīto, kā arī cita veida informāciju. Papildus, priekšas un sāna vadības panelī ir izvietots 6 collu izliektais HD Plastic OLED (P-OLED) displejs.

smartcar2

LG tehnoloģijas izmantotas ne tikai automašīnas interjerā, bet arī virsbūvē. Lukturus rotā Surface Illumination (SI) LED tehnoloģija, un ierastos spoguļus aizvieto trīs sānu kameras, kuras ir iespējams ieraudzīt tikai izmantošanas brīdī.

smartcar3

Gea ir savienojams arī ar LG jaunāko viedpulksteni LG Watch Urbane LTE, kas nesen tika prezentēts Barselonā, Pasaules Mobilajā Kongresā 2015. Izmantojot īpašu aplikāciju, LG Watch Urbane LTE var iegūt dažādu informāciju no auto, kā arī atslēgt un aizslēgt automašīnas durvis.

“Es ticu, ka šī sadarbība LG ir ļoti nozīmīga,” saka uzņēmuma LG Electronics Vehicle Components prezidents un galvenais vadītājs Woo-Jong Lee. “Sadarbojoties ar tik lielu un globālu uzņēmumu kā Italdesign Guigiaro, LG noteikti iegūs labāku izpratni par viedauto, kas nākotnē kļūs par aizvien nozīmīgāku tirgu.”