LG G3 Pasaules mobilajā kongresā atzīts par labāko viedtālruni, LG Urbane iegūst 9 apbalvojumus

20. ikgadējā Global Mobile Awards balvu pasniegšanā LG atzīts par mobilo ierīču nozares līderi. Šā gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) viedtālrunis LG G3 saņēmis Global Mobile Awards apbalvojumu kategorijā “Labākais gada viedtālrunis”, pateicoties tā kvalitātei, noderīgo funkciju dažādībai un vieglajai lietošanai. Turklāt viedpulksteņi LG Watch Urbane un LG Watch Urbane LTE šajā izstādē ieguvuši deviņus apbalvojumus no vairākiem augsta līmeņa ekspertu medijiem.

GSMA Award Ceremony_G3 Best Smartphone

“Kopš nonākšanas tirgū LG G3 ticis kritiķu slavēts, to piedāvā vairāk nekā 170 partneri visā pasaulē un tālruņa veiksme palīdzējusi palielināt uzņēmuma tirdzniecības apjomu par 16%,” norāda GSMA balvu komiteja, paziņojot par apbalvojuma piešķiršanu. “Šis tālrunis piedāvā viegli lietojamu un intuitīvu lietotāju pieredzi ar 5,5 collu Quad HD ekrānu un 13 megapikseļu OIS+ kameru, kas nodrošina Laser Auto Focus funkciju. Tāpat telefons aprīkots ar tādām inovatīvām funkcijām kā Smart Keyboard, Gesture for Selfie, Flash for Selfie un Knock Code, lai nodrošinātu ērtu, atjautīgu un drošāku lietotāja pieredzi.”

LG G3 Viedpulksteņu segmentā gan LG Watch Urbane, gan LG Watch Urbane LTE vairāki prominenti tehnoloģiju mediji nodēvējuši par šī gada izstādes labākajiem viedpulksteņiem. LG Watch Urbane kā labāko izraudzījušies Android Authority, Android Central, PC Pro un Ubergizmo, pateicoties tā klasiskajam un kosmopolītiskajam dizainam. Pirmais LTE viedpulkstenis LG Watch Urbane LTE saņēmis atzinību no Android Central, AndroidPIT, Digital Trends, Expert Reviews un TechnoBuffalo. Citi apbalvojumu saņēmēji tam izteikuši atzinību kā pirmajam viedpulkstenim, kas piedāvā uz NFC bāzētu maksājumu sistēmu un nozarē visjaudīgāko akumulatoru.

LG Watch Urbane LTE „Mēs esam pagodināti, ka tik daudz ekspertu novērtējuši mūsu pūliņus, kas ieguldīti LG G3 un Urbane viedpulksteņu radīšanā,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Juno Čo (Juno Cho). „Mēs turpināsim attīstīt un pilnveidot mūsu premium viedtālruņus un nēsājamās ierīces, lai uzlabotu LG klientu dzīves.”

LG Watch Urbane Series Booth_1