Pasaules Mobilajā kongresā LG piedāvā dažādas mobilās inovācijas

Pasaules Mobilajā kongresā (Mobile World Congress 2015 – MWC), kas šogad notiek Barselonā, uzņēmums LG Electronics (LG) prezentēs plašu klāstu ar mobilajām inovācijām, ieskaitot intriģējošo G Flex2, vairākas Premium klases valkajāmās ierīces un dažādus jaunus vidējās klases viedtālruņus. Jaunie produkti, kurus vieno devīze “Inovācijas labākai dzīvei”, sadalīti četros galvenajos virzienos, iezīmējot LG stratēģiju visam turpmākajam gadam.

MWC2015_00

G Flex2: pārdefinējot līknes

Jaunais G Flex2 ir līdz šim advancetākais LG viedtālrunis, kas šobrīd pieejams viedtālruņu tirgū. Tā ieliektais displejs ir vienlaicīgi ergonomisks un gaumīgs. Viedtālruņa 5,5 collu Full HD ekrāns sniedz jaunu skatīšanās pieredzi, rādot reālistiskus un izteiksmīgus attēlus. Ierīču ātrā darbība un izmantotās UX funkcijas palīdz iezīmēt LG vadošo pozīcīju gan dizaina, gan tehnoloģiju pielietojuma ziņā.

 MWC2015_06

Mass-tier Lineup Zone: Pieejamā Premium klase

Līdzās citiem notikumiem, LG pirmo reizi prezentēs savus jaunākos vidējās klases viedtālruņu modeļus, kas padara augstas klases viedtālruņus pieejamus plašākam paterētāju lokam. Visi četri jaunie modeli – Magna, Spirit, Leon un Joy – izceļas ar rūpīgi izstrādātu dizainu, jaunākās paaudzes skārienjutīgiem displejiem, kā arī UX funkcijām, kas līdz šim sastoami G-sērijas modeļu klāstā, piemēram, Gesture Shot un Glance View. Visi četri jaunie modeli būs pieejami gan LTE, gan 3G versijā, radot perfektu balansu starp stilu un pielietojamības daudzveidību.

MWC2015_05

Valkāmajās viedierīces: harmonija starp modi un tehnoloģijām

Šogad kongresā LG plašākai publikai prezentēs viedtelefona funkciju pildošas valkājamas ierīces, kas ir jaunums Pasaules Mobilajā kongresā. Ar tam piemītošo klasisko un vienlaicīgi kosmopolīto dizainu, LG Watch Urbane ietver sevī luksusa ierīču klasei piemītošo skaistumu un eleganci. Šis ir pasaulē pirmais viedpulkstenis, kas piedāvā LTE un NFC atbalstu. Ar šo unikālo ierīci var veikt VoLTE zvanus, sūtīt un saņemt datus, nepieslēdzoties viedtālrunim. Tajā pašā laikā, LG Watch Urbane var kalpot kā rācija, jo tajā iebūvēta Push-to-Talk (PTT) funkcija, kas palīdz komunicēt vienlaicīgi ar vairākām personām. Ar LG Watch Urbane LTE var veikt arī mobilos maksājumus, kā arī tas savienojams ar viedajām automašīnām.

MWC2015_03

Mājas tīkls: mobilās dzīves centrs

Saskaņā ar Korejas Elektronikas un Tehnoloģijas institūtu (KETI), LG Electronics ir iesniedzis 139 patentus IoT (Internet of things) jomā, kas ir lielākā daļa no Korejas uzņēmumiem kopā un ceturtais augstākais iesniegto patentu skaits pasaulē. LG Barselonā notiekošajā Pasaules Mobilajā kongresā demostrēs savu pieredzi IoT jomā. Sadarbībā ar LG saistīto uzņēmumu LG U+, LG rādīs, kā G Flex2 var attālināti kontrolēt ierīces, kādas atrodas mūsdienu dzīvojamajās platībās. Ar G Flex2, lietotājs varēs pārraudzīt savas mājas un saņemt paziņojumus savā viedtālrunī par tajā notiekošo. Klienti var sarunāties arī video čatā, atrodoties pat vienā ēkā, ja tiek izmantots mājas tīkls.

MWC2015_01

Šajā kongresā LG kopā ar Audi parādīs, kā IoT var padarīt braukšanas pieredzi ērtāku, ņemot palīgā LG Watch Urbane LTE. Pielietojot NFC funkciju, braucēji var atslēgt un aizslēgt auto, kā arī iedarbināt tā motoru, pieskaroties viedpulkstenim. Plānots, ka nākotnē viedpulkstenis aprēķinās arī atlikušo attālumu līdz galamērķim, nodrošinās ērtākā maršruta aprēķināšanu un izrēķinās attālumus līdz citām automašīnām, plus, LG Watch Urbane LTE varēs aktivizēt klimata kontroles iestatījumus, neatrodoties automobilī.