LG ar DUAL PREMIUM stratēģiju plāno vadīt premium televizoru tirgu

LG Electronics (LG) šodien Seulā prezentēja 2015.gada televizoru modeļu klāstu, vienlaikus paziņojot arī par DUAL PREMIUM stratēģiju, lai ar jauno televizoru klāstu koncentrētos uz premium televizoru tirgu. LG ir pārliecināts, ka DUAL PREMIUM stratēģija spēs uzņēmumam nodrošināt vadošu pozīciju globālajā premium televizoru tirgū ar OLED televizoriem, vienlaikus paplašinot premium televizoru segmenta lielumu, lai radītu papildu iespējas jaunajiem PRIME UHD televizoriem.

LG 4K OLED TV EG9600 Pilnīgi jauns attēla kvalitātes līmenis ar ideālu melno toni un dabiskām krāsām

LG prezentējis vairākus jaunos OLED televizoru modeļus, tostarp 55, 65 un 77 collu versijas ar izliektiem un plakaniem ekrāniem. Uzņēmums arī iepazīstinājis ar tā ABCD konceptu, lai rezumētu moderno OLED ekrānu tehnoloģiju galvenās priekšrocības:

  • Leņķis (A – angle): LG OLED televizori nodrošina lielisku skatīšanās pieredzi no jebkura leņķa.
  • Melnais tonis (B – black) un krāsas (C – colors): OLED televizoru klāsts ietver vairākas modernas attēla uzlabošanas funkcijas, tostarp LG patentēto WRGB OLED tehnoloģiju, kas nodrošina ideālu melno toni, satriecošas krāsās un neierobežotu kontrasta attiecību.
  • Dizains (D – design): LG Art Slim dizaina filozofija uzsvaru liek uz iespējami plānākā televizora radīšanu, vienlaikus saglabājot kopējo estētiku vienkāršu un minimālu.

Pateicoties pirmšķirīgo ekrāna tehnoloģiju apvienojumam, LG OLED televizori šogad janvārī starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 ieguva “Best of CES” apbalvojumu televizoru produktu kategorijā. LG prognozē, ka pateicoties plašākai augstas kvalitātes satura pieejamībai, OLED televizoru tirdzniecības apjoms pieaugs arvien vairāk.

LG ULTRA HD TV UF9500

PRIME UHD – jaunais līmenis televizoru skatīšanās pieredzē

LG PRIME UHD televizori, kas ir pakāpi augstāk par uzņēmuma ULTRA HD televizoriem, lepojas ar tādām īpašībām kā ColorPrime tehnoloģija, ULTRA Luminance tehnoloģija, 4K In-Plane Switching (IPS) paneli un Prime Mastering Engine funckija, lai piedāvātu patiesu premium klases un kinoteātrim līdzvērtīgu pieredzi. LG ColorPrime tehnoloģija palielina uz ekrāna attēlojamo krāsu klāstu, izmantojot dažādas LED fosforizētas krāsas, tādējādi radot padziļinātāku un realistisku attēlu. ULTRA Luminance tehnoloģija nepārtraukti analizē attēlotā satura gaišākās un tumšākās vietas, lai uzlabotu gaišumu un izšķirtspēju. 4K IPS paneli nodrošina detalizētu attēlu ārkārtīgi plašā skatīšanās leņķī. Turklāt Prime Mastering Engine optimizē televizora uzstādījumus, lai palielinātu attēla kvalitāti līdz premium klases līmenim.

LG PRIME UHD televizori tiek piedāvāti arī satriecoši plānajā 8,5mm UltraSlim dizainā. LG integrētais Auditorium Stand statīvs pielāgojas ekrāna korpusa metāliskajai apstrādei. Tāpat statīvs papildina centralizēto Harman/Kardon skaņas sistēmu, tam darbojoties kā skaņas reflektoram.

Satriecoša lietotāja pieredze ar webOS 2.0

LG jaunā webOS 2.0 Smart TV platforma ir uzlabota uzņēmuma veiksmīgās webOS lietotāju saskarnes versija. webOS sākotnēji tika radīts ar domu vienkāršot Smart TV televizora pārvaldi un cīnītos ar aizvien pieaugošo neapmierinātību ar pārāk sarežģītām televizoru izvēļņu sistēmām. Prognozes liecina, ka ar webOS aprīkotu Smart TV televizoru tirdzniecības apjoms šā gada pirmajā pusgadā pārsniegs vienu miljonu vienību.

„Mēs esam priecīgi piedāvāt atšķirīgu un daudzpusīgu televizoru klāstu, kas nodrošina vienreizēju attēla kvalitāti, lai demonstrētu mūsu izpratni par premium segmentu,” norāda LG Electronics Home Entertainment Co. prezidents un vadītājs Braiens Kvons (Brian Kwon). „LG OLED televizori un PRIME UHD televizori stiprina zīmolu kā sinonīmu attēla kvalitātei. Ar šiem vēl nepieredzētajiem mājas izklaides risinājumiem, LG nostāda sevi ļoti labvēlīgā pozīcijā kā premium televizoru tirgus līderis.”