Kurš izpostīja Dženijas kāzas?

Apstulbusī līgava Dženija nonāk milzīga jucekļa vidū, kad viņas kāzu ceremoniju pārtrauc visapkārt sprāgstoši baloni un gaisā sāk lidot deserti no mielasta galda. Negaidītā jezga atstāj jaunlaulātos sagrautus, bet detektīvam kopā ar inspektoru tiek dots uzdevums notvert vainīgo. Paturot prātā dažus aizdomās turamos, viņš vēršas pie sava uzticamākā resursa – LG OLED TV, lai savāktu pierādījumus par noslēpumaino notikumu Dženijas kāzās. Par laimi, perfektajos LG OLED TV attēlos ir notvertas pat vissīkākās aizdomās turēto kustības.

Un tieši LG lieliskajos attēlos mistērija arī sāk pamazām atklāties, detektīvam, inspektoram un LG OLED TV veidojot ideālo savienību, kas nepieciešama nozieguma atrisināšanai. Bet atgriezīsimies pie pierādījumiem, liekot ik brīdim atdzīvoties LG OLED TV!

Ar LG OLED TV, tā pašizgaismojošajiem pikseļiem un 4 Color Pixel tehnoloģiju, detektīvs ir spējīgs sašaurināt aizdomās turamo skaitu līdz četriem cilvēkiem, kuri varētu būt vainojami Dženijas kāzu izjaukšanā.

Pirmais aizdomās turamais: zemu noliecies viesmīlis

Skatoties video, pirmais inspektora uzmanību piesaista viesmīlis, kurš tieši pirms eksplozijas ir noliecies zem galda. Turklāt viņš rokās tur melnu objektu, kas, ļoti iespējams, varētu būt ierīce spridzekļa detonēšanai. Tomēr, kad detektīvs, izmantojot LG OLED TV, ieskatās tuvāk zem galda notiekošajā, viņš saprot, ka viesmīlis tikai baro melnu kaķi ar viesību ēdiena pārpalikumiem. Pateicoties LG OLED TV ar pašizgaismojošiem pikseļiem, kas spēj kontrolēt spilgtumu un attēlot melno un citas tumšās krāsas ar iepriekš nepieredzētu perfekciju, viesmīlis tiek attaisnots.

Kurš izpostīja Dženijas kāzas?

Otrais aizdomās turamais: vedējtēvs ar sarkano krāsu uz krekla

Inspektors norāda uz otru aizdomās turamo – uz vedējtēva krekla ir sarkanās “krāsas” traips vēl pirms balonu sprādziena. Izmantojot LG attīstīto 4 Color Pixel tehnoloģiju, kas piedāvā plašu krāsu klāstu un vislielāko to noteikšanas precizitāti, detektīvs apstiprina, ka noziegumā izmantotā krāsa ir “Alzarin Crimson” – sarkanā tonis, kas jau tuvojas violetajam. Turpretī “krāsa”, kas redzama uz vedējtēva krekla ir nedaudz rozīgi sarkanā “Amaranth”. Arī vēdējtēvs izrādās nevainīgs.

Kurš izpostīja Dženijas kāzas?

Trešais aizdomās turamais: vīrs ar telefona kameru

Vēl viens aizdomās turamais Dženijas kāzu noslēpumainajā lietā ir vīrietis, kurš pavērsis sava mobilā telefona kameru pret baloniem tieši pirms sprādziena. Taču detektīvs vēlreiz izmanto LG OLED TV, kas piedāvā iespēju pietuvināt attēlu mazāk kā 0,1 mikrosekundē, lai apskatītu notiekošo tuvāk. Kristālskaidrajā un iespējami skaidrā attēlā detektīvs var saskatīt, ka vīrietis tikai fotogrāfē garām lidojošo tauriņu. Arī viņš ir nevainīgs!

Kurš izpostīja Dženijas kāzas?

Ceturtais aizdomās turamais: līgava Dženija

Pēdējā aizdomās turamā ir pati līgava.  LG OLED TV piedāvātā 4K izšķirtspēja ir četrreiz lielāka nekā Full HD 1080p, ar 8.3 miljoniem pikseļu nodrošinot iespējami nevainojamu attēlu pat lielā pietuvinājumā. Ar tik apbrīnojamu displeja tehnoloģiju, detektīvs ir spējīgs pamanīt, ka līgavas sejā nenodreb ne vaibsts pat brīdī, kad baloni sāk sprāgt. Bet visšokējošākais un tiešākais pierādījums atklājas, kad detektīvs pamana apslēptu tetovējumu uz līgavas pirksta. Un ir skaidri redzams, ka tieši tāds pats tetovējums rotā arī kāzu grupas dziedātāja pirkstu. Ķeltu mīlestības simbols, norāda detektīvs. Turklāt, ieskatoties vēl tuvāk, detektīvs spēj pieķert abus vaininiekus, līgavu Dženiju un dziedātāju, saskatoties nozieguma brīdī.

Kurš izpostīja Dženijas kāzas?

Pēc tam, kad Dženijas kāzu noslēpums ir atrisināts, detektīvam nākas pazemīgi atzīt LG OLED TV lieliskumu, novērtējot gan tā pašizgaismojošos pikseļus, gan 4 Color Pixel tehnoloģiju. Patiesībā, noslēpuma atrisinājums slēpās tieši LG OLED TV perfektajos attēlos.

Ja vēlies redzēt, kā LG OLED TV spēja atdzīvināt ikkatru kāzu mirkli iepriekš nepieredzētā spilgtumā, apskati Dženijas kāzu noslēpuma pilno versiju šeit: http://www.lgperfectpicture.com .