LG Pasaules Mobilajā kongresā iepazīstinās ar jaunās paaudzes LG Watch Urbane viedpulksteni

LG Electronics (LG) šā gada Pasaules Mobilajā kongresā prezentēs uzņēmuma pirmo pilnībā no metāla izstrādātu viedpulksteni LG Watch Urbane, kas aprīkots ar Android Wear operētājsistēmu. Šis viedpulkstenis ir radīts izsmalcinātam un kosmopolītiskam nēsātājam, nodrošinot vēl nebijušu tehnoloģiju un veiktspēju. LG Watch Urbane ir ideāli piemērota ierīce cilvēkiem, kas savai ikdienas dzīvei vēlas piešķirt gan stilu, gan augstāko tehnoloģiju pieskaņu.

LG Watch Urbane 1

LG Watch Urbane ir veidots uz LG Watch R viedpulksteņa pamata, kas bija pirmā nesējamā ierīce as pilnībā apaļu P-OLED ekrānu, kuru LG tirgū laida 2014.gada oktobrī. Kamēr LG Watch R tika radīts, koncentrējoties uz aktīviem lietotājiem, tikmēr LG Watch Urbane ir krietni formālāks un ar smalkāku profilu, padarot to ideāli piemērotu gan vīriešiem, gan sievietēm. Cenšoties atdarināt luksusa pulksteņa izskatu, LG apvienojis klasisku dizainu un novatoriskas funkcijas, lai ikdienas dzīvei piešķirtu stilu un ērtības, vienlaikus paaugstinot priekšgājēja noteiktos augstos standartus.

LG Watch Urbane 5

Tāpat kā LG Watch R, LG Watch Urbane ir 1,3 collu P-OLED ekrāns, taču tam ir plānāks ietvars, kas padara pulksteņa formu gludāku. LG Watch Urbane ir visas smalka pulksteņa raksturīgākās iezīmes, padarot to par lielisku modes aksesuāru. Tā nerūsējošā tērauda korpuss pieejams pulēta sudraba un zelta apdarē, kā arī to papildina skaisti izšūta dabīgās ādas siksniņa klasiskākam izskatam. Šo siksniņu iespējams aizvietot ar jebkuru 22mm platu siksniņu, lai pielāgotos attiecīgajam nēsātāja noskaņojumam. Šo visu darbina intuitīva skārienjutīga lietotāju saskarne, kas padara LG Watch Urbane savienojamu ar viedtālruņiem, kas izmanto vismaz Android 4.3 operētājsistēmu.

LG Watch Urbane 6 LG Watch Urbane ir aprīkots ar PPG sensoru, kas var fizisko aktivitāšu laikā noteikt nēsātāja sirds ritmu un vidējo pulsu. Režīms Always-On displejā nepārtraukti uzrāda laiku aptumšotā ekrānā, tādējādi ietaupot akumulatora enerģiju. Savukārt jaunā pēdējo zvanu vēsture un biežāk izmantoto kontaktu funkcija nodrošina lietotājiem iespēju aplūkot iepriekšējos vai neatbildētos zvanus, kā arī sameklēt kontaktu informāciju, neieslēdzot viedtālruni.

LG Watch Urbane 7

„LG Watch Urbane klasiskais dizains un atjautīgās funkcijas padara to par ideālu viedpulksteni, kas papildina mūsu G Watch un G Watch R, kuras tika radītas kā ikdienišķākas ierīces aktīvam dzīvesveidam,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Juno Čo (Juno Cho). „LG Watch Urbane ir svarīga mūsu stratēģijas daļa, lai attīstītu nēsājamās ierīces, kas tiek uztvertas kā ikdienas aksesuāri, nevis elektronikas iekārtas.”

Papildu informāciju un cena, tiks izziņota, kad ierīce būs pieejama vietējos tirgos.

LG G Watch R galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 400.
  • Operētājsistēma: Android WearTM.
  • Displejs: 1.3 collas P-OLED Display (320 x 320, 245 ppi).
  • Atmiņa: 4GB eMMC/ 512MB LPDDR2.
  • Akumulators: 410mAh.
  • Sensori: 9-Axis (Gyro / Pedometrs / Kompass), Barometers, PPG (Pulsometrs).
  • Krāsas: zelta un sudraba.
  • Citas funkcijas: putekļu un ūdens izturīgs (IP67).

LG Watch Urbane 4