Pirmā veļas mašīna ar TurboWash™ tehnoloģiju un A+++ -40% energoefektivitāti ir pieejama Latvijā!

LG Electronics sāk jaunā F14U2TDN0 veļas mašīnas modeļa, kas aprīkots ar pilnīgi jaunām tehnoloģijām, pārdošanu. Pateicoties TurboWash™ un kritiķu atzītai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne tikai atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj to par neticamiem 40 procentiem! Tādējādi jaunā veļas mašīna palīdz mājas īpašniekiem samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai. Panākot atrākus mazgāšanas rezultātus, vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash™ tehnoloģiju, definē jaunu standartu mazgāšanas veiktspējai un ērtībai.

F14U2TDN0-2

Revolucionārā TurboWash™ tehnoloģija ļauj ietaupīt līdz pat 36 minūtēm priekšējās ielādes veļas mašīnai ar pusi pielādes un Kokilnas ciklu, kas ļauj ietaupīt arī ievērojumu daudzumu elektroenerģijas. Vispopulārākie mazgāšanas cikli — Kokvilnas, Kokvilnas Lielais, Mix un Easy Care — prasa tikai 59 minūtes no sākuma līdz beigām. Vēl jo vairāk – žāvēšanas cikla laikā, LG patentētais Jet Spray uzgalis divas minūtes pūš ūdeni zem augsta spiediena, kas palīdz efektīvāk nomazgāt veļas mīkstinātāju no apģērba, izmantojot mazāk ūdens un elektrību.

LG jau ilgu laiku ir gudro tehnoloģiju pionieris un 2015. gadā uzņēmums ievieš uzlabotu savienojamību un labāku lietojuma ērtību, ieskaitot iespēju lejuplādēt jaunas mazgāšanas programmas. NFC tehnoloģija ļauj ātri savienot un lejuplādēt datus starp viedtālruni un LG viedajām ierīcēm. Pateicoties NFC atzīmēšanas tehnoloģijai, lietotājs var lejuplādēt papildus mazgāšanas programmas, kā Vilna, Bērnu apģērbs un Aukstā mazgāšana, kas var tikt aktivizēti vienkārši pieskaroties ar viedtālruni NFC Tag On simbolam uz veļas mašīnas. NFC arī ļauj izmantot Smart Diagnosis™ funkciju, kas ātri un efektīvi ļauj veikt problēmu diagnostoki, novēršot dārgus un neērtus servisa apmeklējumus, vai meistaru izsaukumus.

F14U2TDN0-1