LG G3 un Google Cardboard ievieš virtuālo realitāti ikdienā!

LG Electronics (LG) un Google padara virtuālo realitāti (VR) pieejamāku plašākam klientu lokam. LG G3 VR funkcija strādā ar Google Cardboard atbalstu, un ļauj G3 īpašniekiem izbaudīt vairākas ar VR savienojamas aplikācijas un spēles, ko var lejuplādēt Google Play veikalā.

LGE_VR02

Atšķirībā no citām tirgū pieejamajām VR ierīcēm, kas parasti tiek aprīkotas ar patstāvīgiem displejiem un procesoriem, LG G3 VR izmanto paša tālruņa vizuālās un skaņas iespējas vienkāršākai lietošanai. Pateicoties LG G3 lieliskajam Quad HD ekrānam, VR priekš G3 sniedz lietotājiem daudz asāku attēla kvalitāti, kas nodrošina plūstošāku un realistiskāku VR pieredzi.

LG G3 VR tiek izstrādās pēc īpaša dizaina, kas izmantos G3 aizmugurējo pogu sniegtās priekšrocības. Šis unikālais dizains nozīmē arī to, ka G3 VR izmanto visu tālrunī iebūvētā 1W skaļruņas ar Boost AMP tehnoloģiju priekšrocības, sniedzot skaidrākus un piesātinātākus skaņas efektus. Emocijām piesātinātai bezvadu pieredzei G3 VR var tikt savienots ar tādām Bluetooth austiņām kā LG Tone Infinim™.

LGE_VR00

LG G3 VR tika izstrādāts balstoties uz Google Cardboard dizaina, kas ir pieejams katram lietotājam internetā. Neodīma gredzenveida magnēts, kas atrodas uz G3 VR malas, strādā ar G3 magnētiskā žiroskopa sensoru, ļaujot vadīt noteiktas aplikācijas un lietot izvēlnes nepieskaroties displejam. LG G3 VR neprasa speciālu salikšanu, izņemot telefona ievietošanu speciālajā nodalījumā.

LG G3 VR būs pieejams šī mēneša laikā noteiktos tirgos.

LGE_VR03