LG jaunā Twin Wash veļas mašīna pārsteidz CES 2015 apmeklētājus

LG jaunā Twin Wash sistēma ļauj Tev mazgāt divu veidu veļu vienlaicīgi! Prezentēta starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, Twin Wash veļas mašīnai ir atsevišķs nodalījums, ko var ielikt zem jebkuras no LG priekšējās ielādes veļas mašīnām. Twin Wash sistēma var mazgāt delikātāku vai citas krāsas veļu tajā laikā, kad galvenā veļas mašīna iestatīta pilnīgi citam mazgāšanas ciklam.

LG_Twin_Wash_System_02

Kamēr tā netiek izmantota, mazākā veļas mašīna kalpo kā paaugstinājums galvenajai veļas mašīnai. Papildus, tā būs savienojama ar LG Turbowash tehnoloģiju, kas uzklāj koncentrētu mazgāšanas līdzekli tieši uz drēbēm, samazinot mazgāšanas cikla laiku.

LG prezentēja arī vairākas jaunas funkcijas savām veļas mašīnām un žāvētājiem, kas lieliski papildinās Twin Wash sistēmu. Piemēram, EcoHybrid veļas žāvētājs pārstrādā siltumu, kas nodrošina ievērojami lielāku energoefektivitāti. Šī funkcija papildina TurboSteam, kas, līdzīgi kā TurboWash, izpūš tvaiku tieši uz apģērba un arī samazina mazgāšanas cikla laiku, vienlaicīgi novēršot apģērba burzījumus.

LG_Twin_Wash_System_01

Papildinot ātrumu un efektivitāti, LG pievērš uzmanību arī jaunākajām tehnoloģijām, kas ļauj savienot sadzīves ierīces caur internetu. Wi-Fi atbalsts ļauj katram ar viedtālruņa aplikāciju ThinQ savienoties ar jaunajām LG veļas mašīnām un žāvētājiem, lai nodrošinātu cikla paziņojumus un vieglu uzstādīšanu. Specifiskus ciklus var arī uzstādīt, vienkārši pietuvinot viedtālruni veļas mašīnai, pateicoties NFC funkcionalitātei.