LG prezentēs savu pirmo superietilpīgo Door-in-Door dubulto durvju ledusskapi

LG Electronics (LG) paziņojis par jauna superietilpīga Door-in-Door dubultā ledusskapja (LPXS34886C modelis) pārdošanas sākšanu 2015. gadā. LG izstrādātais un apbalvojumus saņēmušais “Door-in-Door” koncepts bija viena no galvenajām ledusskapju inovācijām, kas tika atklāta 2015. gada starptautiskajā CES® izstādē Las Vegasā.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02

Jaunais modelis, kas drīzumā iegūs arī ENERGY STAR® sertifikātu, būs aprīkots ar diviem neatkarīgiem Door-in-Door™ nodalījumiem, kas sniegs Tev vislielāko ērtību – labāku organizēšanu un vieglu piekļuvi, tajā pašā laikā palielinot aukstā gaisa izolāciju. Labais Door-in-Door™ nodalījums ir pieejams no ārpuses ar vienkāršu pogas spiedienu, kā arī no iekšas, padarot piekļuvi biežāk lietojamiem produktiem vieglāku. Savukārt kreisās Door-in-Door™ durvis piedāvā vieglu piekļuvi ledusskapja nodalījumam ar slēdzi durvju apakšā. Izmantojot LG inovatīvo Door-in-Door™ funkciju tā vietā, lai pilnībā vērtu vaļā ledusskapi, aukstā gaisa zaudējums tiek samazināts par 47%, kas ļauj uzglabāt ēdienu svaigu vēl ilgāk.

Ledusskapja eleganto dizainu īpaši izceļ speciāli pielāgotās virsmas – virs ielocītā stikla virsmām ievietots rūdītais stikls. Melnās krāsas apdare sniedz ne tikai estētiski patīkamu izskatu, bet arī novērš pirkstu nospiedumus un traipus uz ledusskapja, lai tas vienmēr izskatītos lieliski. Papildus, ledusskapis ir aprīkots ar EasyLift™ groziem, kas ļauj regulēt iekšējo nodalījumu augstumu, lai piemērotos lielām vai neordināras formas pudelēm.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_01

LG superietilpīgais Door-in-Door™ ledusskapis ir aprīkots arī ar Smart Diagnosis™ funkciju, kas ļauj servisa centra operatoriem ātri noteikt problēmas pa tālruni. LG Smart Diagnosis™ viedtālruņa aplikācija ļauj pat ierakstīt un analizēt ledusskapja signālus tūlītējai palīdzības meklēšanai un remonta iespēju informācijas saņemšanai.