LG un Mercedes-Benz apvieno spēkus gudras automātiskās braukšanas kameru sistēmas izstrādei

LG Electronics (LG) un Mercedes-Benz kopīgiem spēkiem izpētījis nākamās paaudzes automātiskās braukšanas kameru sistēmas izstrādes iespējas, kas ļautu auto vadītājam nodot dažus braukšanas aspektus viedajam automobīlim. Sadarbības mērķis ir ne tikai izstrādāt kameras sistēmas, kas ļautu analizēt apkārtējo vidi,, bet arī vadītāja stāvokļa novērošana. Sadarbības ietvaros, Mercedes-Benz nodos tiesības savas 6D Vision tehnoloģijas izmantošanu LG.

LG_LOGO2

Kopīgais projekts ļaus LG izmantot savu ilggadējos pieredzi un pētniecības iespējas kameru sistēmās, datora redzes algoritmos un elektronikā, lai paceltu ADAS tehnoloģijas nākamajā līmenī. Papildus, LG adaptēs savas izklaides un mobilo sakaru nodaļu tehnoloģijas automašīnu komponentiem, lai piedāvātu klientiem jaunākās tehnoloģijas un augstāko veiktspēju.

Šobrīd LG ADAS portfelis ietver sekojošās tehnoloģijas:

 uz priekšu vērstas Mono un Stereo kameru sistēmas patstāvīgai avārijas bremzēšanai (PAB), joslas iekļaušanās palīgs (JIP), ceļazīmju atpazīšana (CA), tālo lukturu palīdzība, kā arī gājēju un velosipēdistu aizsardzības sistēma;

■ vadītāja stāvokļa novērošanas sistēmas, kas ļauj identificēt vadītāja biometrisko stāvokli, analizēt vadītāja uzmanības trūkumu vai miegainību un ar augstu precizitāti noteikt vadītāja acu pozīciju;

 apkārtējā skata monitoringa sistēma, kas sniedz vadītājam palīzību automašīnas novietošanas manevros, uzrādot apkārtējo vidi un identificējot šķēršļus.

“Mercedes-Benz ir ideāls partneris LG, jo abiem uzņēmumiem ir vienota vīzija par to, kā ADAS tehnoloģijas var uzlabot klientu labklājību un dzīvi,” teicis Wū-jongs Lī (Woo-jong Lee), LG Auto komponentu uzņēmuma prezidents un vadītājs. “Automobīļiem pārejot no mehāniskajām uz elektroniskajām sistēmām, LG būs ideālā pozīcijā, lai palīdzētu ar šo pieredzi aizraujošajā automobīļu industrijā.”

Kopš tā dibināšanas 2013. gada jūlijā, LG Auto komponentu uzņēmums ir veltījis visus spēkus ekoloģiski draudzīgu automobīļu risinājumu izstrādei, kas balstīti uz izstrādātajām elektroniskajām tehnoloģijām.