Decembrī LG Latvijā sāks tirgot jaunos Door-in-Door dubulto durvju ledusskapjus

LG Electronics (LG) šomēnes Latvijā sāks tirgot jaunākās paaudzes ledusskapja modeli ar dubultajām durvīm (modelis GS9366PZQVD). Unikālā Door-in-Door, jeb dubulto durvju tehnoloģija nodrošina atvieglotu piekļuvi visbiežāk lietojamiem produktiem, neradot nepieciešamību atvērt galvenās ledusskapja durvis un tādējādi samazinot aukstā gaisa zudumu. Lielais ledusskapis var uzglabāt vairāk pārtikas produktus, ilgāk saglabāt to svaigumu tas aprīkots ar Lineārā kompresora tehnoloģiju ar desmit gadu garantiju.

GS9366PZQVD_4

LG ērtais Door-in-Door dizaina risinājums padara krietni vieglāku piekļuvi biežāk lietojamiem pārtikas produktiem un dzērieniem. Turklāt papildu plauktu vieta nodrošina iespēju ledusskapja izkārtojumu organizēt pēc lietotāja individuālajām vēlmēm. Tas arī palīdz samazināt aukstā gaisa zudumu no galvenā ledusskapja nodalījuma, salīdzinot ar galveno durvju atvēršanu. Tas savukārt palīdz saglabāt pārtikas produktus ilgāk svaigus, jo galvenās durvis tiek atvērtas retāk un tiek minimizētas temperatūru svārstības, vienlaikus samazinot arī enerģijas patēriņu.

Jaunajam ledusskapim ir iebūvēts ledus pagatavotājs un ūdens dispensers ar jaunu un vietu optimizējošu dizainu. Plānais, durvīs iebūvētais ledus pagatavotājs nodrošina vairāk brīvas vietas saldētavā un tādējādi tas spēj uzglabāt vairāk produktus salīdzinājumā ar parastajiem ledusskapjiem. Ledusskapi iespējams novietot piemērotā vietā bez atsevišķas santehnikas vai ūdens filtru maiņas nepieciešamības. Ledus kubiņi tiks pagatavoti no ledusskapī esošā ūdens, kas ir gan droši, gan ērti.

GS9366PZQVD_2Ledusskapis ir aprīkots ar Freshness Compartment, jeb īpašu nodalījumu, kas ļauj ilgstoši uzglabāt augļus un dārzeņus. Šī nodalījuma atvilktnes silikona blīve un atgāzēšanas sistēma saglabā augstāku mitruma līmeni un stabilu temperatūru, lai uzturētu dārzeņus svaigus. Atvilktnēm ir arī režģveida pārvalki, kas palīdz tajā saglabāt mitrumu optimālā līmenī.

Visi LG ledusskapji aprīkoti arī ar Total No Frost funkciju. Kamēr tradicionālās iekšējās gaisa plūsmas sistēmas auksto gaisu izplata nevienmērīgi, LG modernais dizains nodrošina, ka vēsais gaiss tiek vienmērīgi izplatīts visos ledusskapja stūros, tādējādi saglabājot pārtikas produktu svaigumu ilgāk, vienlaikus uzturot tīrību, samazinot elektroenerģijas izmaksas un ietekmi uz vidi. LG unikālā Pure N Fresh gaisa filtrēšanas sistēma izmanto jaudīgu ventilatoru, lai likvidētu nevēlamās smakas. Vienlaikus tā ar gaisa plūsmas kanāliem nodrošina attīrītu gaisu, garantējot, ka pārtika saglabājas svaiga ilgāk, nekā parastajos ledusskapjos.

GS9366PZQVD_1

LG A+ ledusskapis ir aprīkots ar Inverto Lineāro kompresoru, kas rada mazāku iekšējo berzi un nodrošina precīzu dzesēšanas kontroli, tādējādi garantējot zemāku enerģijas patēriņu. Pateicoties mazākai berzei un uzlabotai precizitātei, pārtikas produkti ilgāk tiek saglabāti svaigi, skaņas līmenis tiek samazināts par aptuveni 25% un uzlabots darbības mūžs. LG šim kompresoram nodrošina desmit gadu garantiju, tādējādi garantējot ledusskapju kvalitāti un ilgmūžību.